Kurtköy Uyducu, sektörün tüm teknolojik alt yapı sistemine sahip olup, profesyonel ve deneyimli ekibi sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Ceysan Elektrik olarak, hizmet verdiğimiz her bölgede olduğu gibi burada da tüm ekibi, konusuyla ilgili en iyi şekilde eğitim almış ve müşteri odaklı,  güvenilir, işinde deneyimli kişilerden oluşur. Servisimiz, uydu ile ilgili her türlü montaj, satış, kurulum ve bakım işlerini garantili ve en iyi şekilde en uygun fiyata yapmaktadır.

Doğru ve hassas anten ayarı yapılmazsa iyi bir görüntü kalitesine ulaşamazsınız. Kurtköy Uyducu, işinde uzman kadrosu ile mükemmel bir biçimde uydu çanak anten kurulumunuzu yapar. Bozulan hava şartlarıyla yaşayacağınız her türlü sorunları da gidermenizde yardımcı olur.

İstanbul’un her yerine servis veren gezici ekibimizle,uydu satış, montaj kurulum, ayar konuları dışında periyodik aralıklarla bakım ve kontrolleri yapmaktadır.

Kurtköy Uyducu olarak tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, size en kaliteli  servisi en uygun fiyata çevreye hiç bir zarar vermeden temiz ve özenle vermekteyiz. Sizlerin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip, bunlarla ilgili en doğru çözümleri kısa sürede karşılarız. Çalışkan, dürüst, güvenilir ekibimizle farkımızı ve kalitemizi yaratmaktayız

Kurtköy Uyducu Olarak Hizmetlerimiz;

Uydu anten kurulumu,uydu anten montajı, uydu anten kanal yüklemesi, uydu çanak montajı, çanak anten nakil montaj, uydu anten ayarlama, çanak anten ayarlama, uydu çanak anten kurulumu, uydu arıza, uydu bakım ve servisi  gibi pek çok uyduculuk konularında 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Kurtköy Elektrikçi

Kurtköy Elektrikçi size en iyi hizmeti verebilmek için özel eğitimlerden geçip, titizlik ve güler yüzle, yaptığı işe hakim bir şekilde çalışmaktadırlar.  Çünkü elektrik işlerinin ne derece hayati önem taşıdığını bilmektedir. Bu sebeple günün her saati gezici ekiplerimizle çalışır, çok kısa sürede sizlere ulaşırız.İşinde uzman olan ekibimizin her biri müşteri odaklıdır ve sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışır. Hizmetini verdiğimiz bütün işlerimiz garantilidir.

Ekibimiz yalnızca elektrik arızalarında değil; ayrıca kablolu yayın, kurulum bakım ve uydu sistemi işlerinde de tüm talebinizi en doğru şekilde karşılar. 7 gün 24 saat arayabileceğiniz ekibimiz, telefon santral kurulumu, telefon tesisatı konularında da taleplerinizi titizlikle karşılar. Tecrübeli gezici ekibimizin en büyük amacı sorunlarınızı yerinde ve hızlıca giderebilmektir. Tüm teknik bilgi ve donanıma sahip Kurtköy Elektrikçi servisimiz satış sonrası hizmet ve bakımlarına da devam eder. Baktığı sorunun başka bir bozulmalara yada problemlere neden olup olmadığını da araştırır.

Tüm elektrik Arıza Tespit, diafon arızaları, alarm sistem arızaları, priz döşeme, aydınlatma, data arızaları, internet arızaları,uydu ve televizyon arızaları, televizyon kumanda arızaları, sigorta arızaları, ampul, duy arızaları, saya panosu montajı gibi tüm elektrik sorunlarınızda bizi güvenle arayabilirsiniz.

Kartal Elektrikçi

Kartal Elektrikçi olarak ihtiyacınız olan tüm teknik desteği güvenilir, ekonomik ve günümüzün son teknolojisine en uygun ve profesyonel bir biçimde sunuyoruz. İhtiyacınız olan bütün elektrik hizmetlerini 7 gün24 saat gezici ekibimizle güvenilir bir şekilde sağlamanın yanı sıra; tüm ürün ve hizmetlerimizin maliyetlerini işe  başlamadan önce söyleyip sizlere bilgi veriyoruz.

Tüm elektrik sorunlarınızda güvenle Kartal Elektrikçi yanınızda.