Kültür ve Eğlence’nin Sesi: Sesimol.net

Sesimol.net

Bilgi ve kültürün günümüzde ne kadar kutsal şeyler olduğunu anlatmamıza gerek yok. Günümüz internet dünyasında birçok kirli bilgi kaynağı vardır. Bu sebeple 2019 Aralık ayında kurulan sesimol.net insanlara bilgi ve kültürü insanlara en doğru biçimde aktarmayı amaçlamıştır.

Sitemizde Eğitim, Teknoloji, Tarih kategorilerinin yanı sıra sosyal medya kategorilisi ile gündemi en hızlı biçimde kullanıcılarımıza aktarmaktayız. Sitemizde yer alan binlerce bilgi içerikli makale ile kişisel gelişime önem veriyoruz.

The Economist 2021 Kapak Yorumu!

Sitemizi ilk açtığımız yıllarda the economist dergisinin 2020 yılına ait kehanetlerini dergiyi inceleyerek bilmiştik.( Korona virüsü, Çinlerin,Uygar Türklerine Zülumü) Bu senede yazdığımız The economist 2021 kehanetleri yazımız ile de 2021 kehanetlerini aylar öncesinden yazdık ve hatta 2021 gelmeden kehanetler gerçekleşmeye başladı. İlgili yazımıza yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sitemizde ayrıca sosyal medya jargonlarından bilinmeyen kelimeler olan “Snapchat strek nedir?” ve “buga girmek” gibi kelimelerin anlamlarını detaylı olarak açıkladık.

Tarih, kültür ve eğlencenin sesi, Sesimol ile Türkiye’nin sesi oluyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.