Kreatif Store Perde Modellerine Ulaşın

Stor perdeler hayatı kolaylaştırması ve dekoratif amaçlarla kullanılabilmesi açısından oldukça pratiktir. Yanında bulunan çekme kolu sayesinde kolaylıkla açabilir ya da kapatabilirsiniz. Güneşlik konusunda sık kullanılan ürünlerden biri olan bu perdeler çok çeşitli renk ve desenlerde üretilebilmektedirler. Düz renk store perdeler, simli renk store perdeler, karartma store perdeler, baskılı store perdeler, jakarlı store perdeler, projeksiyon store perdeler ve sunscreen store perdeler olmak üzere farklı çeşitleri vardır.Ayrıca bunların haricinde ikili sistem store perdeler de vardır. Bunlar da kendi içinde dantel ikili sistem store perdeler, yakma desenli ikili sistem store perdeler, baskılı ikili sistem store perdeler ve nakış işlemeli ikili sistem store perdeler olarak seçeneklere sahiptir.

Store Perde Nasıl Temizlenir?

Zebra perdeler gibi store ürünler de bilinenin aksine kolay bir temizliğe sahiptir.Bunun için önce store perdeyi bulunduğu yerden indirin. Kırışmamasına özen gösterin.Çünkü apre kumaş ile üretildiği için oluşan bir kırışıklık çok zor düzelir. Daha sonra ılık suya beyaz sabun katın ve karıştırın.Bir sünger yardımı ile bu karışımdan alın ve perdeyi silerek temizleyin.İşlem bittikten sonra kuruması için bir yere bırakın ve daha sonra tekrar asabilirsiniz.

Store Perde Kullanımı Kolay Mıdır?

Tül perdeler gibi evlere dekorasyon sağlaması yönünden de tercih edilen bu ürünün kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.Güneşlik olarak da kullanılabilen ürün için yanında bulunan koldan yardım alarak açıp kapatabilirsiniz.

Bu yazı; Perdemagazasi.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.