Zombi Oyunları her geçen gün daha fazla talep görmesini birçok oyun sitesi bekliyordu ve dolayısı ile de yatırımlarını yapıp daha fazla zombi oyunu sunarak bizlerin eğlenmesini sağlamaya devam ettiler.
O kadar farklı oyun türleri karşımıza çıktı ki, açıkçası bizler hangisini seçeceğimize bir türlü karar veremez olduk. Araba oyunlarının içine birde zombi mi karıştı mı demeyin. Flash oyunların en çok aranılan iki kahramanı yani zombiler ve arabalar. Arabayla zombi ezmece oyununda bulunuyorlar ve dolayısı ile de sizlere çifte bir oyun yaşatmış oluyorlar. Bildiğiniz gibi zombi oyunlarında genellikle hedefler onları yok etmeye yönelik yapılır ve bunun için farklı farklı silahlar kullanırsınız. Bu oyunda da bu kez en büyük silahınız arabanız olacak çünkü sizler onu iyi bir şoför olarak kullanıp tüm zombileri yok etmeye çalışacaksınız. Bunu yapmak çok kolay değil çünkü aracı kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Eğimli yollar ve zor patikalar sizleri bu oyunda zorlayabilir. Ama zaten önemli olan oyunun sizi zorlaması değil mi?

Elbette sadece bu tarz bir oyun yok. Biraz daha farklı olarak arayışlara girerseniz Zombi nişancı kız oyununda da bu kez farklı açılardan gelen zombilere ateş açabilirsiniz. Burada kahramanız bir kız olduğu için, kız çocukları da çok severek oynayacak. Kız çocukları daha çok sevimli ve kolay oynanan oyunları severler. Örneğin yine bu oyunlara örnek olarak vermek gerekirse Zombileri patlat oyunu da onlar için tam aranılan oyun olabilir. Burada sizler zombileri istenilen kulelere atarak onların yıkılmasını ve yok olmasını sağlıyorsunuz. Durum böyle olunca her bölüm gittikçe zorlaşıyor ve sizi bir akdeme daha zora sokuyor. Elbette her oyunun olduğu gibi bu oyununda ince ve hassas noktaları olacaktır. Açı derecesi iyi ayarladıktan sonra bu şekilde isabet taşları hep başarılı sonuçlar verecek ve istenilen skorlar yapılabilecektir.

Daha da güzel bir oyuna ne dersiniz? Bu kez zombi siz olabilir ve oyunu siz yönetebilirsiniz. Burada da fuıtbolu seven bir zombi olabilirsiniz. Zombi Futbol oyunu ile sizlere verilen kaleye atışlar yapmaya çalışır ve attığınız her gol sonrası yeni bir bölüme geçerek kendinizi geliştirmeye devam edersiniz. Burada bölümler gittikçe zorlanacak ev kalenin önüne daha fazla engel konulacaktır. Böyle olunca da oyunu oynamak oldukça zor bir hal alabilir. Ama zaten önemli olan da bu değil mi? Zor ve sizi yoran bir oyun aslında tam da istediğiniz nokta olacak. Tüm bu saydığımız oyunları ve çok daha fazlasını ise zombioyunlari.biz adresinde bulabilirsiniz. Sizler için dizilmiş birbiri ardına olan bu oyunlar ile yaz tatilleriniz güzel geçecek ve sıkılmamak için birçok nedenleriniz olacak gibi duruyor. O halde bu oyunların içinde hemen kendi tarzınızı yansıtan bir oyun seçin ve yüksek skorlar için denemelere başlayınız.