Kobiler için birbirinden önemli haberleri ve fırsatları derleyen Kobilife dergisi web portalı ile dijital hale geldi ve artık herkesin ulaşabileceği kolaylıkta!

Kobi Nedir?

KOBİ Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler anlamına gelir ve yıllık belli bir sayının ve mali bilançonun altında olan ekonomik birimleri temsil eder. Kobiler ekonomi için son derece önemlidir çünkü sektör ve piyasaların canlılığında çok büyük olmasalar da önemli payları vardır.

Kobilife Nedir?

Kobi Life da Kobiler başta olmak üzere her türlü yatırımcı, esnaf ve girişimciler için özel olarak hazırlanan bir dergidir. Dergimizde her türlü yatırım fırsatlarından uzman tüyolarına kadar pek çok şeyi bulabilirsiniz. Güncel fırsatlar, yatırım stratejileri, ekonomi haberleri ve girişim önerileri gibi ekonomiye dair pek çok konuya kolayca ulaşabilir, güvenilir kişilerden önerilerle kendinizi ve işletmenizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Kobilife haberleri yalnızca Türkiye’den değil dünyanın her yerinden haberleri sizlere ulaştırır. Böylece çok daha geniş bir açıdan bakarak projelerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Kobilife’da Neler Var?

Zengin haber ve içerikleri ile Kobilife’da kendinizden bir şeyler bulacak ve kendinize yeni şeyler katacaksınız. Kobilife’da;

  • Finans (Banka, Factoring, Forex, Leasing, Sigorta, Emeklilik)
  • Otomotiv (Otomotiv şirketleri, Otomotiv bayileri, Araç ekipmanları gibi otomotivi ilgilendiren konular)
  • Lojistik (Değerli eşya taşıma, Hava – deniz – kara taşımacılığı)
  • Enerji (Enerji sistemleri)
  • Turizm (Oteller, Tur şirketleri)
  • Organize Sanayi Bölgeleri
  • Bilişim (Yazılım – donanım, telekomünikasyon)
  • İnşaat (İnşaat şirketleri, inşaat ekipmanları, İş ve inşaat makineleri, Yeni projeler)
  • Her türlü imalat sanayi ve ekipmanları başta olmak üzere her tülü sektör ve piyasa ile ilgili gelişme, haber ve öneriler yer almaktadır.

Kobilife’ı Takip Edin!

Eğer siz de yatırım ve ekonomi konularına meraklıysanız, işletme sahibiyseniz veya girişimci ruha sahipseniz Kobilife’ı takip ederek uzmanlarından değerli tüyolar alabilir, merak ettiklerinizi en doğru ve güncel şekilde bulabilirsiniz. Düzenli olarak Kobilife’ı takip etmek sizlere geniş bir bakış açısı ve yenilikçi adımlar atabilmeyi sağlayacaktır. Kobilife artık parmaklarınızın ucunda, yeni portalımızı incelemeyi ve takip etmeyi unutmayın.

SPONSOR İÇERİKTİR

kobilife.com