Kobimaster, e-ticaret üzerine hizmet veren bir firmadır. İnternet, günümüzde iletişimin yanı sıra ticarette, alış verişte de yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle de firmalar için internette var olmak büyük önem taşır. Türkiye’de yasalar gereğince her ticari işletme internet sitesi oluşturmak zorundadır. Yasal zorunluluğun ötesinde internet siteleri işletmeler için önemli bir gerekliliktir.

İnternet siteleri üzerinden ürün ve hizmetlerini pazarlayan, e-ticaret yapan firmalar, hem hedef pazarlarını geliştirir, hem de daha fazla müşteriye ulaşırlar. Küçük ve Orta Boy İşletmeler (KOBİ) olarak adlandırılan daha küçük çaplı genellikle üretim yapan işletmeler için internette ticaret yapabilmek çok daha fazla önem taşımaktadır. Bu anlamda da KOBİ’ler için Kobi Master ile e-ticaret yapmak, önemli artılar sağlar. İşletmenin daha fazla kar elde etmesine, normal şartlarda erişemeyeceği müşterilere erişmesine, daha büyük firmalarla eşit şartlarda rekabet edebilmesine imkan sağlar.

E-Tİcaret Avantajlarını Kullanın

Kobi Master ile e-ticaretin tüm avantajlarını kullanabilirsiniz. Kobi Master müşterilerine bir çok özelliği sunmaktadır. Bunların bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Firmanıza özel alan adı alabilirsiniz. Sitede güvenli bir alışveriş sepeti ve ürün kataloğu oluşturabilirsiniz. Ödeme alt yapısı, E-posta Hesapları, Pazarlama Araçları, Raporlama, Mobil Web Store gibi özelliklere sahip olursunuz. Kobi Master ile arama motorlarında da üst sıralarda yer alırsınız.

Sosyal medya ile entegrasyon, bültenler, müşteri listesi, profil yönetimi gibi işlemleri profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok ekstra özellik için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır. Kobi Master’in hizmetlerine ayrıntılı olarak http://www.kobimaster.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.