Kışın En Güzel Parfümleri Farmasi’den!

Her daim güzel kokmak isteyen kadın ve erkekler parfümlerini seçerken kendi zevklerine göre seçiyor. Farklı notalarda parfüm üretimi yapan Farmasi erkek ve kadın müşterileri için 2018 kış parfümü koleksiyonunu yayınladı…

Bakımlı Kadın ve Erkeklerin Parfüm Merakı Farmasi ile Katlanacak!

Duş almak, diş fırçalamak kadar gerekli olan parfüm kullanımı bakımlı insanların her zaman çantasında mutlaka yer alıyor. Kışın ya da yazın fark etmeksizin daima güzel kokmak isteyenler farklı notalarla hazırlanan kokuları kendi zevkine göre seçiyor.

Farmasi de bilindiği üzere kozmetik ürünleriyle ünlü ve parfüm konusunda da iddialı bir marka. 2018 kış parfümünü piyasaya çıkaran Farmasi’ye yoğun talep var. Erkek kış parfümü ve kadın kış parfümü seçeneklerinde doğada yer alan tüm çiçekleri kullanan Farmasi erkekler için hafif ve ağır kokulu iki seri üretti. Sonbahar parfümleri seçimini Farmasi’den yana kullanan kadınlar ise tercini çiçek ve fresh kokulardan yana kullandı.

Parfüm Nasıl Seçilir? Parfüm Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Parfüm, kişinin kendi kokusuyla birlikte hoş bir koku yaratmak için kullanılır. Tende kokusu değişen parfümleri seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bilmek “iyi kokmak” ile doğru orantılı. Zira, her parfüm her tene ve her cilde iyi gelmeyebiliyor. Bu nedenle, parfüm seçerken oldukça dikkatli olmak gerekiyor. İşte Farmasi’den doğru parfümü bulmanız için dikkat etmeniz gerekenler!

  • Parfüme Karşı Alerjiniz Olup Olmadığını Test Edin!

Parfümlerin içerisinde bulunan kimyasallar bazı ciltlerde alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle parfümü kullanmaya başlamadan önce test etmek son derece önem arz ediyor. Farmasi haricinde bilmediğiniz diğer parfüm markalarını kullanmadan bileğinizin küçük bir yerine sıkıp 1-2 dakika bekledikten sonra satın almanızı uzmanlar da sürekli dile getiriyorlar.

  • Ucuz Parfümlerden Uzak Durun!

Bildiğiniz ve sürekli kullandığınız markaların kampanya ya da indirim zamanları dışında ucuza satılan parfümlere itibar etmeyin. Alkol oranı oldukça yüksek olan ucuz parfümlerde nefes almayı güçleştirici bileşenle bir araya geldiğinde ölümcül sorunlara sebep olabiliyor. Bu nedenle, bilmediğiniz ve daha önce hiç görmediğiniz ucuz parfümler almaktan kaçının.

  • Teninize ve Mevsime Uygun Olan Parfüm Kokularını Tercih Edin

Bazı kokular bir başka tende daha güzel ya da “kötü” kokabiliyor. Bu durum elbette kişinin kendi ten kokusuyla ilgilidir. Zaten, üretilen tüm parfümlerde yer alan esans, tendeki kokuyla birleşerek ortaya “güzel koku” çıkartıyor. Bu nedenle, herkesin kullandığı ürünü kullanmaya çalışmak yerine size yakışacak parfümü bulmanızda fayda var.

Bir diğer konu ise mevsime uygun parfüm seçmektir. Kışın ağır kokuları herkes kaldırabilir ancak yaz mevsimi için aynı şey geçerli olmayabilir. Yazın ter kokusu, nem gibi faktörler ortamdaki oksijeni azaltacağı için parfüm kokusu tolere edilemeyebilir. Güzel kokmak isterken “kötü” kokmak istemiyorsanız kati suretle yazın kış parfümlerini kullanmaktan kaçının.

Kalıcı koku istiyorum” diyenler ise hem yaz hem de kışın kullanabilecekleri Farmasi sonbahar parfümlerine göz atıyorlar.

En İyi Kış Parfümlerinde Kadın ve Erkek Tercihinizi Yapmak İçin Farmasi’ye Güvenin

2018 kış parfümü ve sonbahar parfümleriyle adından sıkça söz ettiren Farmasi’de parfüm şenliği var. Kalıcı kokusuyla sizi ve çevrenizdekileri mest eden Farmasi sağlıklı parfüm üretimi konusunda başarısını kanıtlamaya devam ediyor. Siz de 2018 kış aylarında güzel kokmak istiyorsanız Farmasi’yi ziyaret edin ve kendi kokunuzu biran önce seçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir