Kingston Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Flash Belleğini Tanıttı

Kingston DataTraveler Ultimate GT USB flash bellek, 2 TB kapasiteye ulaşan veri depolama seçeneği ile 70 saatlik 4K videoyu yanımızda taşıma imkanı sunuyor.

Kingston DataTraveler Ultimate GT, 1 TB ve 2 TB kapasite seçenekleri ile dünyanın en yüksek kapasiteli USB flaş bellek olarak dikkat çekiyor. İşte veri depolama canavarı USB flash belleğin detayları.

Kingston DataTraveler Ultimate GT Özellikleri

DataTraveler Ultimate GT, adında yer alan GT ifadesiyle terabayt neslini temsil ediyor. Cebimizde 70 saatlik 4K video taşımamıza olanak sunan yüksek kapasiteli flash bellek, USB 3.1 Gen 1 uyumluluğuna sahip. Bu sayede sürücü yüksek veri yazma ve okuma performansı sunabiliyor.

Tasarım anlamında da farkını ortaya koyan ürün, oldukça sağlam çinko alaşımlı metal bir gövdeye sahip ve darbelere karşı dayanıklı. Yüksek yönetilebilir form faktörüne sahip olan DataTraveler Ultimate GT, ilk olarak 2013 yılında sunulan 1 TB’lık sürücünün kapasitesini ikiye katlarken yüksek boyutlardaki verileri kolayca yanımızda taşımamızı sağlıyor.

Kingston DataTraveler Ultimate GT Teknik Özellikleri

Kapasite: 1 TB, 2TB

Hız: USB 3.1 Gen 1

Ölçüler: 72 mm x 26.94 mm x 21 mm

Çalışma Sıcaklığı: -25°C to 60°C

Garanti: 5 yıl

Uyumluluk: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS 10.9.x ve üstü, Linux v.2.6.x ve üstü, Chrome OS

Kingston DataTraveler Ultimate GT Çıkış Tarihi

Kingston DataTraveler Ultimate GT Şubat ayı içinde satışa çıkacak. USB flaş sürücülerin satış fiyatı bilgisi henüz paylaşılmadı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir