Katlanabilir Klavye: Jorno

Akıllı telefon ve tabletlerin gündelik hayatımızı kolaylaştırdığı tartışılamaz fakat klavyeleri bazen sorun çıkarabiliyor. Jorno klavye bu sorunu bir nebze de olsa çözüyor.

jorno-klavye

Akıllı telefonlar ve tabletler yaratıcılığımızı ifade etmemize olanak sağlayan cihazlar. En büyük artıları ise hemen hemen her yerde kullanılabilir olmaları. Akıllı telefon ve tabletlerin klavyelerini her ne kadar rahat kullanabilsek de bu sanal klavyeler gerçeğinin yerini her zaman tutmuyor. Jorno da mobil cihazlarınızdaki sanal klavyelerin yerini alıp daha rahat bir kullanım sunmayı hedefliyor.

Jorno, kolay kullanılabilir ve istenildiği zaman kolayca gizlenebilir bir QWERTY klavye. Jorno’yu kullanmak için ise tek yapmanız gereken Bluetooth bağlantısını açmak. Klavye kutusuyla beraber neredeyse Kindle‘dan daha az yer kaplıyor.

Bunun nedeni ise içeride üçe katlı olarak durması. Böylece yer kaplamayan klavye, cebinize bile sığabiliyor. Özellikle yazıyla uğraşan kullanıcıların büyük bir sorununu çözen mobil klavye $100 fiyat etiketine sahip. Klavyenin satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir ve tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir