okey oyna

Karma Kullanımlı Gayrimenkul Ne Demek?

Günümüzde ekonomik olarak yatırım konusu en önemli konulardan biri. Herkes gelecek için nasıl etkili ve bol getirisi olan kaynaklara yatırım yapabilirim diye araştırmalar yapıyor.

Artık bilinen ve herkesin kullandığı yatırım araçlarının yerine farklılık arayışı da var. Bu aşamada karma kullanımlı gayrimenkul alanları ciddi anlamda yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bu tarz yerler, dünya genelinde uzun zamandan bu yana aktif çalışmakta. Ülkemizde ise son yıllarda birkaç firmanın öncülüğünde yapılmaya başlanmıştır. Genel olarak karma gayrimenkul anlayışında; iş yerleri ve konut gibi gayrimenkuller kiralık ve satılık olarak projede yer almaktadır. Ticari iş yerleri, yüksek gelirli olurken, aynı proje içinde değişik metre karelerde daireler de yer almakta.

Ülkemizde de bu farklı yatırım anlayışının yaygınlaştığını görmekteyiz. Özellikle son dönemde rağbet gören bir yatırım şeklidir. Kişiler gayrimenkul odaklarına uygun olan karma kullanım alanı olan projelere yatırım yapmayı uygun görmektedirler. Bu şekilde projede dengeli bir risk ve getiri akışı oluşmaktadır. Gerek konut, gerekse iş yerlerinde yüksek getiri elde edilmesi zincirleme bir yapıda karşınıza çıkar. Bu sistemin ilk uygulamalarından ve en başarılarından olan Akbatı Alışveriş Merkezi bugün hala yatırımcılarına inanılmaz gelirler getirmektedir. Proje yapım aşamasındayken ve bittikten sonra da yatırımcılarına ciddi karlar getirmiştir. Halen aktif olan bu yatırım alanı, yatırımcısının memnuniyeti ile devam eden en özel projelerden birisidir.

Yaşamdan beklentinizin en büyük bölümünü, geleceğinize ait yatırımları yapmak için uğraşmak alır. Herkes yaşlandığında doğru ve kar getiren düzenli gelir elde etmek ister. Bu tip yatırımların başında gayrimenkul gelmektedir. Akgirişim ülkemizde yatırımcılara çok farklı bir iş akışı sunarken, onların geleceklerini de garanti altına almayı başarmıştır. Geliştirdiği özel projeler sayesinde konut ve ticari alan yatırımcılığını yani karma gayrimenkul yatırımcılığını ülkemizde kullanım açmış özel bir kurumdur. Beklentileri oldukça başarılı şekilde karşılayan karma kullanımlı gayrimenkul yatırımı, yatırımcının yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Bu nedenledir ki, bu tarz projelere olan destekler ve talepler her geçen gün ülkemizde ve dünyada artmaktadır. Sizler de bu tarz bir projenin getirilerini en doğru şekilde analiz etmek için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

 215 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir