Kargo Uçak Modelleri ve Uçuş Süreleri

Firmalar için büyük önem taşıyan uçaklar özellikle mal teslimatında zaman kaybını ciddi düzeyde azaltabiliyor. Bu nedenle son yıllarda geliştirilen ve uçuş süreleri ile de dikkat çeken kargo uçak modellerinde daha fazla ilgi gösteriliyor. Taşıma kapasiteleri bir hayli genişleyen uçaklar sayesinde çok sayıda malın tek seferde nakledilmesi ve farklı adreslere ulaştırılması da mümkün olabiliyor.

boeing-747-freighter-kargo-ucak

Kargo Uçaklar ve Kapasiteleri

Özel uçaklar sınıfında değerlendirilen kargo uçak modelleri farklı özelliklere ve farklı uçuş sürelerine sahip. Her ne kadar diğer uçak türlerine göre ebatları daha küçük olsa da kargo uçakların 12 ila 45 ton arasında taşıma kapasitesi mevcut. Bu rakam genellikle büyük firmaların da beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

12 ila 45 ton kapasiteye sahip olan uçaklar uçuş süresi ile de memnuniyet yaratabiliyor. Bu uçakların uçuş süresi 3 saat ila 5 saat arasında değişiyor. Ancak daha uzun süre uçabilen uçak modelleri de mevcut. Bu modeller 3 saat ila 7 saat arasında uçuş süresi sunabiliyor ve 50 ila 100 ton kapasiteye sahip.

Yaklaşık olarak 8 saate varan uçuş süresi bulunan kargo uçak modellerinin de bulunduğunu bilmenizi isteriz. Bu uçaklar 100 ila 125 ton aralığında olanlardır. Çok uzak mesafelere ürün teslimatı yapmanız gerektiğinde seçiminizi bu uçak modellerinden yana kullanabilirsiniz. Tüm kargo uçak modellerini http://ozelucakbul.com/kargo-ucagi-kiralama.html adresine tıklayarak da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.