Karabağlar Kombi Servisi

Günümüzde sürekli olarak kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar yaşamımızı kolaylaştırma açısından en önemli eşyalar arasındadır.

İnsan gücüne dayalı olarak yapılması gereken tüm işlerin üstlenilmesini sağlayan beyaz eşyalardan kış aylarında aktif bir şekilde kullanılan kombilerin de önemi oldukça büyüktür. Kombi kullanımının arızasız bir şekilde yapılabilmesi için kombilerin bakımlarının düzenli olarak yapılması gereklidir. Her yaz ayında veya sonbahar aylarında kombilerin bakımlarının yapılması kış boyunca rahat bir şekilde kombilerin kullanılmasını gerektirir. Kombi arızaları birbirinden farklı çeşitlerde gelişmektedir. Bu arızaların gelişmesi sonrasında mutlaka kombi sahipleri bu hususta uzmanlaşmış ellere kombilerini teslim etmeleri gerekir. Kombi arızalarının giderilmesi bilinçsiz bir şekilde yapıldığında kombilerde mal ve can kaybına neden olabilecek atılımların gelmesi kaçınılmaz hale gelebilir. Kombilerde hiç çalışmama arızası kombilerin elektrik aksamlarından gelebileceği gibi, elektrik aksamlarının çok daha iyi bir bağlantı ile yapılmasını sağlamaktır. Karabağlar Kombi Servisi olarak bu makalemizin içeriğinde siz değerli hemşerilerimize kombi arızaları nelerdir? Neden kombi arızaları gelişir bilgilerini verelim.

Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiler bakımları düzenli bir şekilde yapılmadığında her zaman arıza çıkartabilirler. Bir kombinin tam da kullanılması gereken kış aylarında arıza çıkartması demek, yaşam alanındaki kişilerin soğuk havadan etkilenmesine neden olmaktadır. Kombi bakımları zamanında yapıldığında kombilerin arıza çıkartma riski ortadan kalkmaktadır. Kalorifer petek temizliği de tam zamanında yapıldığında kombilerde görülen arızaların görülme oranı tamamen düşmektedir. Karabağlar Kombi Servisi olarak kombi arızaları nelerdir? Siz değerli okurlarımızı bilgilendirelim. Kombi hiç çalışmıyor. Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor, kombi çalışma esnasında olması gerekenden çok fazla ses çıkartıyor. Kombi kullanım aşamasında alt kısmından su akıtıyor. Kombi çalışırken kalorifer peteklerinin üst kısmı ısınıyor fakat alt kısmı ısınmıyor bu nedenden dolayı ortam hiçbir şekilde tam olarak ısınmıyor. Bu arızalardan birisi veya bir kaçı kombilerde görüldüğünde mutlaka bir servis çağırmak gereklidir. Servis çağırıldıktan sonra servis elemanın tüm kombi şikayetleri anlatılmalı ve kombinin arızasının giderilmesi hususunda destek alınmalıdır. 0232 271 71 15 numaralı telefonu arayarak tüm kombi arızaları için destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.