okey oyna

Karabağlar Arçelik Servisi

Günümüzde beyaz eşyalar en fazla kullanılmakta olan eşyalar arasındadır. Elektronik ve dijital olan bu eşyalar evde, işyerinde kısaca tüm yaşam alanlarımızda kullandığımız eşyalarımızdır.

Bu eşyalar temel olarak insan gücüne ihtiyaç duymamak için kullanılmaktadır. Çamaşır makinesi çamaşır yıkamak için, bulaşık makinesi bulaşık yıkamak için, mikrodalga fırın yemek ısıtmak için, kombi kış aylarında tüm yaşam alanlarımızın ısınması için,  derin dondurucu gıdalarımızı uzun süre saklayabilmek için, buzdolabı günlük tüketmek için ayırdığımız gıdaları taze tutmak için,  fırınlı ocak yemekleri hem ocağında hem de fırınında pişirebilmek için, aspiratör mutfakta tüm kötü kokuların çekilerek mutfağın buhardan temizlenebilmesi için, çamaşır kurutma makinesi çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırların hiçbir şekilde balkonlarda veya ev içinde kurutulmasına gerek kalmadan dolaba asılacak ve ütü yapılacak kalitede kurutulabilmesi için, klima yaz aylarında ortamı soğutmak kış aylarında ise ortamı ısıtmak için, fırın ise yemek pişirmek için kullanılmaktadır. Bu beyaz eşyaların bozulması sanki evin içinden hizmet eden birisinin azalması gibi ev sahiplerini sıkıntıya sokmaktadır. Bu nedenden dolayı hiçbir ev sahibi bir beyaz eşyasının arızalanmasını istemez. Karabağlar Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşyaların tamir ve bakımında sizlere destek oluyoruz.

Buca Arçelik Servisi

Buca Arçelik Servisi 7/24 hizmet veren bir firmadır. Arızalanan bir beyaz eşyanızın arızasını gidermek veya beyaz eşyalarınızdan herhangi birisine bakım yaptırmak istiyorsanız 0232 271 71 14 numaralı telefondan bizlere ulaşarak bakım randevusu alabilir isterseniz arıza kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz. Servisimiz telefonlarına tüm beyaz eşyaları kapsayan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın arızaları için ulaşım sağlayabilirsiniz. Her gidermiş olduğumuz arıza için bir yıllık geçerli olmak üzere garanti belgesi veriyor ve arızanızın bu süre içinde tekrarlaması dahilinde ücretsiz olarak arızanızın tekrardan giderilmesini sağlıyoruz. Uzun süre kullanıma uygun olarak üretilen Arçelik markalı beyaz eşyalarda arızanın görülme olasılığı genellikle üretim hatası, kullanıcı hatası veya uzun süre kullanımlardan dolayı oluşmaktadır. Her çeşit tamir için garanti kapsamı uygulanır.

Okey Oyna
 293 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir