Soğuk ya da karlı havalarda ayak sağlığınız için her zaman kaliteli bot tercihi yapmanız gerekir. Kar botu ile sağlam zemine basar ve ayaklarınızı korursunuz. Kauçuktan yapılan tabanlar oldukça korur. Kalın taban daha iyi şekilde sizler korur ve karda kaydırmaz. Suya karşı özellikle dayanıklıdır.

cabani-erkek-bot

Kar Botu ve Özellikleri

Kar yağdığı zaman daha kaliteli ayakkabıların giyilmesi çok önemli. Kar botu özellikle karda rahat yürümeniz için tasarlanmış modellerdir. Bilek kısmını da aynı şekilde korumalı. Buzda da rahat şekilde hareket edebilmeniz gerekir. Tırtıklı taban ise en önemli özelliği. İç kısmında özellikle soğuğu geçirmeyen özel kürk olmalı.

Terletmeyen Kar Botları

Kar botları özellikle kış aylarında hem korumalı hem de ayak sağlığı için ayaklarınızı terletmemeli. Özel yapım ile her zaman daha rahat bir kış ayı ve kar dönemi geçireceksiniz. Dada ya da spor yaparken ve özellikle karda yürümek isteyenler için özel tasarım.

Modern tasarımlar ve renkleri ile kış ayınız harika geçecek. Kaliteli tasarımların hepsi en uygun fiyatlarıyla. Şimdiden en güzel modellerle kış ayınıza kendinizi hazırlayın. Soğuk ya da buzlu koşullarda rahatça gezebilme olanağı. http://www.cabani.com.tr/erkek-bot-modelleri tüm modellerde en uygun kampanya. Sizler için ve bütçenize uygun seçeneklerle istediğiniz modele evinizin rahatlığında ulaşma imkanı. Renk ve desen seçenekleri ile tüm kıyafetleriniz daha canlı ve güzel görünecek sizler de oldukça rahat edeceksiniz.