okey oyna

Kan Grubu Kartı Olmadan Ehliyet Alınır mı?

Araç sahipleri günden güne teknolojinin gelişmesi ile ehliyet sahibi oluyorlar. Fakat ehliyet alırken insanlardan bazı evraklar isteniyor, Bu evraklar bazen sorun çıkartabiliyor. Bu evrakların arasında kan grubu kartı da bulunuyor. Kan grubu kartı ehliyet alırken istenilen bir karttır. Belediyenin sağlık kuruluşuna ya da herhangi bir sağlık ocağına gidip kan grubumuzu belirterek, kan grubunuzun onaylı olduğu yazılı kağıt alarak ehliyet başvurusuna gidebilirsiniz. Genelde çoğu sürücü kursu evrakları isterken bu onaylı belgeyi, evraklar arasında bulundurmanızı istiyor.

Nüfus müdürlükleri tarafından yürütülen ehliyet işlemleri 2019 yılı yasalarına göre yeniden düzenlenmiş olup ehliyet almak isteyen bireylerin, gerekli evraklarla nüfus müdürlüklerinden almış oldukları randevuya üzerinden ehliyet başvuruları gerçekleştirilmektedir. Bu yıl itibari ile ehliyetlerde yapılan yeni düzenlemeyle; ehliyet alan kişilerin gerekli belgeleri hazırlarken oldukça titiz davranmaları gerekmektedir.

Ehliyet Almak İçin Sürücü Kursuna Getirecekleriniz?

Sürücü kursumuza ehliyet sınavını geçmiş olan sürücülerin sınav sonuçlarını aldıktan sonra hazırlamanız gereken bazı belgeler vardır. Hazırlanan bu belgeler ile kişiler kurstan ehliyet başvurularını yapabilirler. Ehliyet başvurusunda bulunacak kişilerin getirmesi gereken evraklar; ehliyet kartı için ödenmesi gereken dekont, kişilerin parmak izleri, ehliyet kartı için ödenmesi gereken harca ait dekont, 2 adet biyometrik fotoğraf, kan grubunu beyan eden belge, sınavı geçen kişilere sürücü kursları tarafından verilen sürücü olur sertifikası ile Denizli sürücü kursuna başvurduğunuz da ehliyet almanız için gerekli işlemler yürürlüğe girecektir.

Ehliyetinizi Yenilememiz İçin Bize Getireceğiniz Evraklar?

Kayıp, çalıntı ya da yıpranma sonucunda ortaya çıkan durumlar da ehliyet yenilemeniz Denizli sürücü kursu tarafından yapabilirsiniz. Denizli sürücü kursuna gelirken getirmeniz gereken belgeler şunlardır; 2 adet biyometrik fotoğraf, kişiye ait parmak izi, kan grubunu gösteren belge, eski ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgeler ile kursa gelirseniz size yepyeni bir ehliyet verebilirler.

Denizli Sürücü Kursu Hakkında

Denizli direksiyon eğitimi olarak siz değerli müşterilerine için en iyi araba markaları ile sizlere ehliyet sahibi yapmaktadırlar. Sürücü kursunun dikkatle ve titizlikle kurduğu bu firma güvenliği hep kendine ilke edinmiştir. Her zaman ehliyet sahibi olmak isteyen kişinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Ehliyet sahibi olmak isteyenler için her zaman kapıları açık sizleri beklemektedirler.

Hangi Ehliyet Sınıflarını Vermektedir?

Denizli Sürücü Kursu almak istediğiniz bütün A sınıfı Motosiklet ehliyeti, B sınıfı ehliyet, A2 Motosiklet ehliyeti, E sınıfı ehliyet, B sınıfı ehliyet gibi bütün sürücü taşıtların ehliyetini vermektedir. Denizli Sürücü Kursu sınavda çıkacak soruların hepsini size fotokopi çekerek sunmaktadır Bu sayede sınavdan önce sınav hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Denizli sürücü kursu sizlere trafikte karşılaşacağınız durumlar, Aşırı hız hakkında bilgi durma kuralları trafik işaretleri gibi bütün önlemleri önceden eğitim de verebilmektedir.

Bu yazı Guvensurucukursu.com.tr sitesinden alınmıştır.

Okey Oyna
 448 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir