Kaliteli Türkiye Hosting Firması

2000’li yıllardan beri internet dünyasında takılan biri olarak neler gördük geçirdik. 15 senede çok şey değişti. O kadar internet sitesinde takılıyorum bir gün dedim ki ben de bir site açayım arkadaş. Nasıl bir iştir öğrenelim dedik. Site ismi için ayrı para, içerik girebilmek için ayrı para ödeniyormuş. Webmaster dünyasında site ismine alan adı(domain), içerik sağlayıcısına da Host deniyor.

host-bul

Kişisel bir site açmak istedim. İlk başta 20 TL’ye domain aldım. Daha sonra içerik girebilmek için Host almak için araştırma yaptım. Tek tek birçok firmayı ziyaret ettim, gerçekten vakit alıyor. Yaptığım araştırmalar neticesinde Türkiye hosting firmalarını listeleyen hostbul.net adresi ile karşılaştım. Tüm firmaların Hosting paketleri fiyat ve özellikleriyle birlikte liste şeklinde karşımıza çıkıyor. Birkaç firmayı internet üzerinden araştırdım, sorunsuz hizmet veren firmaları araştırdıktan sonra kendime uygun bir firmadan cazip fiyata bir paket seçtim. Karşıma çıkan “Beni Arasın” butonuna tıkladım; ad soy ad, cep telefonu ve aranmayı tercih ettiğiniz saat gibi ilgili alanları doldurdum. Belirttiğim saatlerde şirket tarafından arandım ve ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildim. Böylesine bir hizmet aldığım için çok mutluydum. Ödemeyi sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra Hosting hizmeti almaya başladım. Gelen Host bilgilerini hemen girdim ve sitem kısa süre içerisinde aktif hale geldi. Siteye hemen bir içerik girmek lazımdı ve kendi hakkımda bir şeyler karaladım.

Türkiye Hosting firmaları araştırmam bu şekilde gerçekleşti. Çevremde site sahibi birçok arkadaşım var. Çoğu kişi Hosting firmalarından şikayetçi. Zaman zaman siteye erişim problemi yaşanabiliyormuş. Ben ise bugüne kadar hiçbir problemle karşılaştım. Bu kadar kaliteli bir hizmet alabileceğimiz gerçekten aklımın ucuna bile gelmezdi. Türkiye’nin en kaliteli Hosting firmalarından biri olan hostbul.net adresine profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Siz de uygun fiyata kaliteli Hosting paketlerinden faydalanmak istiyorsanız, hemen ziyaret edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.