Kadın çantaları günümüzde diğer mücevherat içermeyen kadın aksesuarlarına oranla bir nebze daha pahalı ürünler olarak ortaya çıkmaya başlamıştır. Hele ki, dünyaca ünlü sadece kadınlara ürünler sunan markaların ürünleri ise fiyat oranları da katlanarak artmaktadır.

bayan-kol-cantasi

Omuzdan askılı çantalar son yıllarda moda olmaktadır. Bu çanta modellerinin standart tasarımları, omuza dik uzanan iki askı şeklinde olup, bavul boy ve standart boy olmak üzere iki farklı tipi bulunmaktadır. Genelde deri olan bu modellerin süet tipleri de bulunmaktadır.

Kadın çantalarının bir başka modeli de el çantalarıdır. Genelde küçük ve simli ya da pullu şekilde tasarlanan, bir yada iki karış boyutunda küçük istisnai olarak da büyük üretilen genelde tutma yeri olmayan avuç içine alınarak taşınan çanta modelleridir.

Kadın çanta modellerinin sonuncusu, boyundan dönen uzun ipli modellerdir. Bu modellerin hemen hepsi deridir. Biraz daha ağır bir görünüşe sahip olan bu çanta modelleri, ağırlıklı olarak yaşı büyük hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Standart boylarda üretilen bu çantaların çok büyük ve çok küçük modelleri üretilmemektedir.

Hangi çanta modelini seçerseniz seçin, siz de diğerleri gibi seçiminizi internet üzerinden yapın. Binlerce ürünü tek bir pencerede önünüze seren http://www.fabrika-tr.com/bayan-canta bu web sitesi, size tüm çanta modellerini listeleyecektir.