okey oyna

Kadıköy DYSON Süpürge Tamir Servisi

Dyson Süpürge

Modern dünyamızda elektrikli süpürgeler her evin olmazsa olmaz eşyalarından birisidir. Çünkü temizlik insanlığın ilk zamanlarından beri insanlar için önemli bir yer tutar. Temizlik denildiğinde de akla hemen elektrikli süpürgeler gelmektedir.

Süpürge almaya karar verildiğinde ilk olarak bir sürü modele bakılır, özellikler karşılaştırılır, iş içinden çıkılamaz bir hale gelir. Ancak Dyson markasın üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok evin tercih ettiği markalardan birisi olmuştur. Üretim uzman mühendislerle ve kaliteli parçalarla yapılmış olsa da her marka elektrikli süpürgeler gibi Dyson marka elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli arızalar verebilmektedir.

Ancak bu durumda da endişelenmeye gerek yok. Çünkü siz Dyson kullanıcıları İstanbul’un her yerine hizmet veren Dyson Servis merkezi var. İşinde uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan kadrosuyla Dyson Servis arıza kaydı oluşturduğunuz taktirde önce adresinize geliyor. Eğer evinizde onarılacak bir arıza ise adresinizde süpürgenizin onarımını gerçekleştiriyor. Arıza büyük ise kendi yerlerinde onarımı yapıyor, sonra tekrar adresinize teslim ediyor. Üstelik vermiş olduğu hizmetin arkasında duran Dyson Servis vermiş olduğu hizmet ve parça değişimi için müşterisine 1 yıl süreyle de garanti veriyor.

Sizin de Dyson marka elektrikli süpürgenize ait bir arıza var ise 444 78 56 numaralı telefondan Dyson Servis Kadıköy merkezine ulaşabilir, kaliteli hizmeti hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde alabilirsiniz. Unutmayın kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.

 908 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir