Son zamanlarda internetten alışveriş bildiğiniz bu gibi büyük bir öneme sahiptir. internetin yaygınlaşmasıyla birlikte bundan böyle her fert alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirebilmektedir. artık kişiler, mağaza mağaza dolaşmak yerine aradığı, istediği şeyi internet üzerinden sipariş vererek aşırı pratik bir şekilde satın alabilmektedir. internetten alışverişin hızlı bir şekilde yayılmasıyla birlikte bazı güvenlik sorunları da açığa çıkmıştır. Dolandırıcılar internet kullanıcılarının kişisel, finansal bilgilerini ele geçirebilmektedirler. Bunu oldukça çok güvenlik önlemi alarak aşabiliriz lakin kimi büyük sorunlar olabilmektedir. bunun gibi hırsızlık olaylarının artmasıyla beraber teknoloji firmaları buna bir dur diyerek tam olarak sanal ve herhangi bir şahsi bilginizi kullanmadan ödeme yapabileceğiniz yeni bir ödeme sistemi geliştirdiler. Bunun adına ise ” ön ödemeli Kart ” sistemi denir.

astropay-kart-jeton

Jeton Kart İle Nasıl Ödeme Yapılır ?

Jeton kart, 16 haneden oluşan sanal bir pin kodudur. Ön ödemeli kartlar arasında en popülerler arasındadır. İnternet üzerinde güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Euro kuru üzerinden fiyatlandırması yapılan Jeton 10, 20, 30, 40, 50, 100 Euro ve katları olarak satışı yapılmaktadır. Jeton tek kullanımlıktır ve kullanımı oldukça basit bir ödeme yöntemidir.

Jeton ile ödeme yapımı

  • Güvenilir bir satış sitesinden Jeton kodu satın alın.
  • Alışveriş yapacağınız platformun ödeme seçenekleri kısmından ” Jeton kart ” olanı seçin ve devam edin.
  • Karşınıza elinizdeki kodu girmeniz gereken bir alan çıkacak. Bu alana elinizde bulunan Jeton kodunu yazdıktan sonra ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Jeton kart ile bu adımları izleyerek ödemeleriniz hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyatlarla komisyonsuz bir şekilde Jeton bozdurmak için http://jeton.kartsatinal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Astropay Ön Ödemeli Kart Nedir ?

Astropay Kart, yapacağınız alışverişlerde banka hesap bilgilerinizin, işlem yaptığınız online ortamda yabancıların eline geçmesini önüne geçmektedir. Astropay Kart yararları dendiği zaman, bunun gibi birçok neden sayılabilmektedir. Bu sebeple dünyadaki oldukça fazla kişi ve kurum tarafından tercih edilen ve her geçen gün de bu sayıyı arttıran Astropay Kart, logosunun bulunduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Astropay Kart, ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan bir sistemdir. Astropay bozdurma  için bizleri takip edin.

Astropay ile 3 aşamada  hesaba para yatırma işlemi

  • Öncelikle güvenilir bir Astropay satış sitesi üzerinden Astropay kodu satın alın.
  • Ödeme yapmak istediğiniz alışveriş sitesinin ödeme sayfasından ” Astropay Kart ” seçeneğini işaretleyin ve alışverişe devam edin.
  • Bir sonraki ekranda karşınıza Astropay kodunuzu girmeniz için bir alan gelecek. Bu alana gerekli doldurmaları yapın ve işlemi bitirin.

En fazla 3 dakika sürecek bu işlemleri yaparak hızlı bir biçimde alışveriş siteleri, facebook oyunları, mobil uygulamalardaki hesaplarınıza Astropay ile nakit yatırabilirsiniz. Resmi ve güvenilir bir şekilde Astropay satın alma hakkında en detaylı ve doğru bilgiyi ”http://astropay.kartsatinal.com ” adresinden öğrenebilirsiniz.