Trafik yoğunluğunun her geçen gün arttığı ve sorunların büyüyerek devam ettiği İstanbul, bizim gibi servis hizmeti sunan firmalar için gerçekten en zorlu şehirlerden bir tanesi. İzmir’de bu sorunları yaşamıyoruz ancak İstanbul gerçekten çok zorlu bir süreci de beraberinde getiriyor. Özel İndesit Servisi firması olarak trafik sorununa kendi içimizde bir çözüm ürettik ve bu çözüm sayesinde daha kısa sürede insanlara kolayca ulaşabiliyor ve zaman kaybı yaşatmıyoruz. Geniş ve güçlü servis ağımız ile birlikte sektöre damga vurmayı başarıyor ve daha fazla insana hizmet sunarak firmamızın reklamını da en doğru ve en kaliteli şekilde yapıyoruz.

indesit-servis

Servis hizmetlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz ve zaten 1 yıl garantili servis ile birlikte bunu resmi olarak sunuyoruz. İndesit marka ürünlerinizdeki her türlü sorun için sizler de taleplerinizi tek bir tık ile iletebilir ve aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. İşini iyi yapan bir ekip var karşınızda ve bu ekibe soru sorma konusunda da özgürsünüz. Diğer firmaların bu konuda sizlere sıkıntı yaşattıklarını ve merakınızı gideremediklerini de çok iyi biliyoruz ancak sahip olduğumuz ekip bu konuda da eğitimini almış durumda ve teknik destek konusunda da sektörün en iyilerinden oluşuyor.

Biz bu işi severek yapıyoruz ve on yıl gibi koca bir zaman dilimini geride bırakmış durumdayız. Severek yapılmayan bir işin bu kadar uzun sürmeyeceğini sizler de çok iyi biliyorsunuz. Kapılarımız siz değerli Kadıköy halkına her daim açık ve ne zaman isterseniz servis taleplerinizi ileterek sizler de harekete geçebilir ve ürünlerinizdeki sorunlar için bu değerli ekibe başvurabilirsiniz. Kalite, güvenilir hizmet ve profesyonel işçilik bu adreste.