İstanbul su kaçağı firmaları kırmadan garantili lavabo su kaçağı bulan firmadır.

Eskimiş, su damlatan lavabo arızalı lavabo sifonu değiştirmek su sızıntılarını durdurmaya yardımcı olabilir. Lavabo sifonları yerinden sökülebilir fakat söküp, takma sırasında hasar vermemek önemlidir. Ekiplerimiz bu tür işlemleri birkaç aşamalı tamamlar.

Su Kaçağı Firmaları

Su kaçağı lavabo gider sifonunu yenileyen, değiştiren firmadır. Yeni lavabo sifonu takmak için önce arızalı olduğunu görmemiz gerekir. Evye borusu içinde su kayıpları olduğunu kameralı su kaçağı tespiti makinesi takılması sonucunda dikkatli bir şekilde kılcal sızıntıları görebiliriz. Bazen su damlacıkları direkt ortadadır ve yenileme işlemleri başlar. Bu gözlem araştırmasını pimaş boru içinden de yaparak lavabonun betonu ıslak, su geliyor gibi durumlarda net sonuçlar üretecek verileri elde edebiliriz. Lavabo gider borusunda kaçak durduran ilacı pimaş gibi sistemlere kanal içinden göndererek tam olarak sızıntıları durdurabileceğimiz gibi diğer yol ise yerlerini bularak değiştirme işlemlerinin yapılmasından geçmektedir. Ayrıca lavabo su kaçağı bulan firmalar evye gider borusu veya farklı bir aparatı, tesisat sistemini değiştirebilecek bol yedek parça her zaman yanımızda bulunmaktadır.

İstanbul su kaçağı firmaları lavabodan alt kata su akıyor sorunlarını düzelten firmadır. Lavaboda su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimiz gider borusunda içinde kameralı görüntülemeli su sızıntısı bulma lavabo sıcak, soğuk su tesisatında kaçak yerini bulan termal kamera, ses dedektörü, test pompası ekipmanları ile analizi yaparak sorunları durdurmak için bu tesisatlara özel kapatıcı ilaç ekleyerek sızıntıları tamamen yok edebilir.

Kaynak : http://sukacagi.repair

İletişim :