İstanbul Pendik Franke Servisi

Franke markasına bağlı olarak hizmetlerine devam eden ve her geçen gün daha geniş bir bölgeye servis hizmeti sunmak adına servis haritasını da büyüten Pendik Franke Servis, deneyimli kadrosu ve kusursuz çalışma sistemi ile birçok ürün kullanıcısının beğenisini toplamayı başarmış ve takdir edilmiştir.

İstanbul Franke Servis adresi ile tanışmayanlar ya da bu firmadan hizmet almayanlar için bir kez daha kendimizden bahsetmek ve bilgi vermek istedik. Çalışma kadromuz gerçekten kalabalık ve aynı gün servis hizmeti konusunda bu yüzden sıkıntı yaşamadığımızı da belirtmek isteriz.

Pendik, kalabalık ve trafik bakımından oldukça sıkıntılı bir semt ancak bu sıkıntılı durum bizi çok fazla yormuyor çünkü az önce de belirttiğimiz gibi yeterli personel sayısına ve araç sayısına sahibiz ve bu da bizi bir adım öne taşıyor. Beklentilerinizi her anlamda karşılamak ve her anlamda sizlere kaliteli servis hizmeti sunmak adına buradayız!

Pendik’de ikamet eden ve Franke marka ürünlere sahip olan herkese kapımız açıktır. Servis hizmetleri için sizler de dilediğiniz an iletişime geçebiliyor ve aynı gün hizmet alabiliyorsunuz. Sunduğumuz avantajlar çok fazla ve bu avantajlardan bir an önce faydalanmak isterseniz eğer harekete geçebilirsiniz.

Franke gibi kaliteli bir markanın önderliğinde yoluna devam eden firmamız, en uygun fiyat garantisi de sunuyor ve bu anlamda sektördeki diğer firmalardan bir adım önde olduğunu da belirtmek isteriz. Kaliteye ortak olacak yeni insanlara ihtiyacımız var ve her geçen gün ailemizi büyütmek adına öneli adımlar atıyoruz. Tanımak ve tanışmak isterseniz eğer harekete geçebilir ve çağrı merkezi personelimizden konu ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.