iPhone 5 Ekran Görüntüleri

Heyecanlanmanıza mahal vermemek için spottan gerekli bilgiyi verelim. iPhone 5 ekran görüntüleri dediğimiz, çalışan bir iPhone’dan görüntü değil, ekranın paneline dair görüntülerdir.

iPhone 5 ile ilgili artık neredeyse kesinlşeşen bir özellik varsa o da 4 inç ekran boyutu. Her geçen gün bunun kesinleştiğine dair yeni bilgiler geliyor. Bunlara bir yenisi aşağıda görebileceğiniz videoda mevcut.

Bu kez sızan görüntülerde iPhone 5’in olduğu tahmin edilen ön paneli görüyoruz. Japonların Apple odaklı blog’u Makotakara tarafından yayınlanan videonun iPhone 4S ile çekildiği görülüyor.

4S ile çekilmesinin yanı sıra 4S’e göre farkıda gösteriliyor. Daha uzun olduğu görülen cihazın 4 inç ekranı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iPhone 5 şemalarını doğrular nitelikte.

Ekranın daha uzun olmasına rağmen daha geniş olmaması ise Apple’ın önem verdiği tek elle kullanımdan vazgeçmediğini de ortaya koyuyor.

Videodan anlaşıldığı üzere ön yüzde yer alan kamera bu kez iPad’de olduğu gibi ortaya konumlandırılmış. Tabi bütün bunlar videodaki panelin gerçekten iPhone 5’e ait olması durumunda geçerli olacak.

Kaynak: ShiftDelete.Net

1 Yorum

  1. Bu Apple amma markalaşmış. Herkeste bir iPhone sevdası almış yürümüş. Neyse bilgilendirme için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.