Instagram Hikayeye Gizli Nasıl Bakılır?

Instagram

Instagram’da hikayelere gizli nasıl bakılır sorusunun cevabı ve tüm merak edilenler yazımızda.

Instagram’da Gizlice Hikayelere Bakmak

Sosyal medya uygulamalarının kullanımı Dünya genelinde artmaya devam ediyor. Bu durum merak duygumuzun daha da artmasına sebep olurken gizliliği de devre dışı bırakıyor. Bilindiği gibi Instagram‘da herhangi birisinin hikayesine baktığınızda o kişi bu hikayeye kimlerin baktığını liste olarak görüyor.

Bazı durumlarda bir başkasının Instagram hesabını incelerken isminin görülmesini istemeyebiliyor. Bir başkasının hesabındaki hikayelere baktığınızda kimliğinizi nasıl gizleyebileceğiniz ile ilgili tüm yöntemleri sizler için derledik.

Instagram Hikayeler’e Gizlice Nasıl Bakılır?

Öncelikle belirtmek gerekir ki bu uygulamaların hiçbirisi doğrudan Instagram veya tepe şirketi Meta’ya ait değil. Bu durum da bazı güvenlik risklerinin ortaya çıkabileceği anlamına geliyor. Instagram hikayelere gizlice bakarken temkinli ve dikkatli olmanızı öneriyoruz.

İlk olarak başkasının Instagram hikayesine anonim olarak bakabilmek için o kişinin hesabının açık olması gerekir. Yani hikayelerini anonim hesaplardan gizlemiş olan birisinin Instagram’da paylaştığı hikayelere hiçbir şekilde erişemezsiniz. Ancak kullanıcı hikayelerini herkese açık yapmışsa ve bu videoları ya da görselleri anonim olarak gizlice görüntülemek istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok web sitesi var.

Story Downloader

Story Downloader sitesini diğer sitelerden ayıran en önemli özelliği yalnızca hikaye indirmeye yönelik bir arayüze sahip olmasıdır. Ayrıca alternatiflerinin aksine herhangi bir güvenlik sorusu ya da Captcha çözmek ile uğraşmayacaksınız. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak ilgili web sitesine gitmek. Açılan sayfada kullanıcı adını girmek ve Download butonuna tıklamak. Daha sonrasında bütün güncel hikayeler karşınıza çıkacak.

Instadp

Instadp hem başka kullanıcıların hikayelerini anonim olarak indirmek / izlemek hem de profil fotoğraflarını yüksek çözünürlükte görüntülemek ve ayrıca Instagram Reels videolarını indirebilmek için çok iyi bir seçim olacaktır. Yapılması gereken buraya tıklamak ve istediğiniz sekmeyi seçtikten sonra kullanıcı adını girmek. Daha sonra küçük bir güvenlik adımını geçerek istediğiniz materyali indirebilirsiniz.

StorySaver

StorySaver web sitesinin en önemli özelliği basitliği ve kullanabilirliğinin üst seviyede olması. Herhangi bir kullancının Instagram hikayesini indirmek ve takip etmek için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak ilgili siteye gitmek ve kullanıcı adını yazarak Download’a basmak. Daha sonra basit bir Captcha butonuna tıklayarak hikayelerin hepsini görüntüleyebilirsiniz. Sitenin ayrıca Highlights indirme gibi bir opsiyona sahip olduğunu da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.