İnstagram Beğendiğim Gönderiler Nerede?

İnstagram Beğendiğim Gönderiler Nerede

İnstagram beğendiğim gönderiler nerede sorusunun cevabı ve tüm merak edilenler yazımızda.

İnstagram’da Beğendiğim Gönderiler Nerede?

2 milyardan daha fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya devi Instagram sık sık yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Instagram’da bazı basit işlemler alt menülerde bulunuyor ve bundan dolayı tüm kullanıcılar tarafından bilinmiyor. Bu özelliklerden birisi de kullanıcıların daha önce beğendiği gönderileri tekrar görebilmesi. Instagram’da beğendiğim gönderileri görme nasıl yapılır sorusunu sizler için cevapladık.

Bilindiği gibi sosyal medya platformlarında hoşumuza giden bir içerikle karşılaştığımızda genelde beğeniyoruz. Ancak bazen bu beğenilerimizin kullanıcıların başını ağrıtabildiğini söylemek mümkün.

Instagram bunun gibi durumlarda kullanıcılarına beğenilerin hepsini görme ve yönetme gibi kolaylıklar sunuyor. Son gelen güncellemeler ile bu özelliğe ulaşması biraz daha zorlaşsa da birkaç adımda beğendiğiniz tüm gönderileri görebilirsiniz ve toplu olarak beğenileri iptal bile edebilirsiniz.

İnstagram Beğendiklerim Nerede?

1. Adım: Instagram uygulamasını açın ve sağ alttaki profil fotoğrafınıza tıklayın.

2.Adım: Sağ üstteki 3 çizgiye tıklayın ve açılan sayfadan Ayarlar‘a girin.

3.Adım: Bu sayfada adım adım gitmek işi daha da zorlaştırmak yerine Ara kısmına “beğen” yazın ve karşınıza çıkan “Beğenmeleri Yönet” sayfasını açın.

4.Adım: Instagram’ın kullanıcılarına beğenilen gönderileri tek sayfada sunan Beğenmeleri Yönet sayfasına giriş yaptınız. Bu sayfada beğeniler varsayılan olarak yeniden eskiye olarak sıralanıyor. Ancak isterseniz sağ üstteki Sırala ve Filtrele‘ye tıklayarak beğendiğiniz gönderileri eskiden yeniye veya başlangıç ve bitiş tarihini belirleyerek filtreleme yapabilirsiniz.

İnstagram Beğendiklerimi Toplu Silme?

5.Adım: Beğendiğiniz gönderileri toplu olarak iptal etme imkanı da var. Bunun için sağ üstteki Seç’e tıklayın. Daha sonra beğeniyi iptal etmek istediğiniz gönderilerin üzerine bir kez tıklayın ve Beğenmekten Vazgeç seçeneğine tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.