Türkiye’nin en büyük ve prestijli ikinci el satış platformlarından olan ModaCruz.com her geçen gün artan üye sayısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bir tarafta yıllarca dolapta bekleyen, unutulmaya yüz tutmuş kıyafet ve aksesuarların değerlendirilmesini sağlarken diğer yandan lüks markalı ürünleri %80’e varan indirimler ile satın almamıza olanak sağlıyor.

ModaCruz Güvenli Alışveriş

Yapılan tüm alışverişler ModaCruz güvencesi altındadır. Satın alınan ürün için yapılan ödeme, ürün sizin elinize geçene kadar ModaCruz hesabında kalır ve satıcıya aktarılmaz. Teslim alınan ürüne onay verildiğinde ya da siz ürünü teslim aldıktan itibaren 3 gün geçtikten sonra sistem otomatik olarak ürünü kabul ettiğinizi onaylar ve ödeme transfer işlemi gerçekleşir.

Satın alınan ürünün zarar görmesi, yanlış ürün çıkması, eksik gönderilmesi ya da açıklamalarından farklı olması durumunda ise ModaCruz güvencesi altında, 3 gün içinde ürün fotoğrafları ve ilgili form ile birlikte destek hattına ulaşabilir ve gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Lüx Marka Çanta Alışverişi

1.000’i aşkın marka tercihi ile çantadan ayakkabıya, giyimden aksesuar ve kozmetiğe kadar geniş yelpazesi bulunan sitede lüx markalar oldukça yaygındır. Binlerce lüks ikinci el çanta alternatifi bulunan sitede ayrıca orijinal ürün değerlendirmesi için ”Orijinal Marka Rehberi” blog yazısı bulunuyor.

Modaya öncülük eden spor ve klasik Fendi çanta modellerini ve moda dünyasının klasikleşmiş markalarından olan Vakko çanta modellerini uygun fiyatlar ile edinebileceğiniz ModaCruz’da uygun kategori seçimi ile istediğiniz çantaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız rahat bir çapraz askılı, şık bir gece çantası, günlük kullanıma uygun kol çantası veya seyahatlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık bavullar olabilir. Hem güvenilir hem de avantajlı alışveriş için tercih edilen ModaCruz’da editör seçimlerini ve ünlü dolaplarını incelemenizi tavsiye ediyorum.