iCloud Kilidini Kırdılar

Apple’ın çalıntı iCihazların kullanımının önüne geçmek için geliştirdiği iCloud kilidini artık kırmak mümkün. Ayrıntılar haberimizde.

Apple, cihazlarındaki güvenliği arttırmak ve çalıntı iCihazlarının kullanımının önüne geçmek için geçtiğimiz yıllarda iCloud kilidini devreye sokmuştu. iCloud kilidi sayesinde çalıntı iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar etkinleştirilemiyordu. Apple’ın koymuş olduğu bu sistem uzun bir süredir kırılamamıştı. Ta ki bugüne kadar.

Chronicunlocks sitesi iCloud kilidini 150 dolar karşılığında kırdığını öne sürüyor. iCloud kilidini kırmak için bu siteye iPhone‘un modelini ve IMEI numarasını verdikten sonra ödeme yapmanız gerekiyor. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra 3 ile 15 gün arasında cihazın iCloud kilidinin kırılacağı söyleniyor.

Siteye gitmek için tıklayın.

icloud-1

Beklemekte fayda var

Bu işlemin ne kadar güvenilir olduğu konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen önümüzdeki günlerde sitenin gerçekten bu işlemi gerçekleştirip gerçekleştirmediği ortaya çıkar. Şimdilik beklemekte fayda var. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: ShiftDelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir