Huawei MateBook X Pro 2021 Duyuruldu

Huawei MateBook X Pro 2021

Huawei yeni dizüstü bilgisayarı MateBook X Pro 2021 modelini resmi olarak duyurdu.

Huawei MateBook X Pro 2021 Teknik Özellikleri

Huawei firması üst segment yeni dizüstü bilgisayarı Huawei MateBook X Pro 2021‘e resmiyet kazandırdı. Dizüstü bilgisayar hem tasarımı hem de teknik özellikleri ile tüketicilerin beğenisini kazanacak bir cihaz.

Çin‘li teknoloji devi Huawei’nin yeni dizüstü bilgisayarı gücünü Intel firmasının i7-1160G7 işlemcisinden alıyor. Cihazda 4.266 MHz hızında çalışan 16 GB ve 32 GB olarak 2 farklı RAM alternatifi sunuluyor. Dizüstü bilgisayarın SSD depolama kapasitesi ise şimdilik belli değil.

Cihaz kablosuz bağlantı teknolojileri anlamında yeniyi yakalamayı hedefliyor. Wi-Fi 6 desteği ile yüksek geniş bant kablosuz bağlantı sunan dizüstü bilgisayar, Bluetooth 5.1 teknolojisi ile kablosuz ekipmanlar ve veri aktarımı için yüksek hızlı ve güvenilir bağlantı sunuyor.

2 adet Thunderbolt 4 bağlantı noktasına sahip olan cihaz, basınca duyarlı bir dokunmatik panele, entegre NFC desteğine ve tek dokunuşla dosya aktarım özelliğine de sahip. Huawei firması yeni dizüstü bilgisayarının çıkış tarihini ve satış fiyatını henüz açıklamadı. Ancak cihazın kısa bir süre içinde raflarda yer alması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.