Tayvan‘lı akıllı telefon üreticisi HTC, yeni akıllı telefonu One E9s modelini tanıttı. Çift sim kart destekleyen HTC One E9s modelinin tüm detayları haberimizde.

htc-one-e9s

Tayvan’lı akıllı telefon üreticisi HTC, sessiz sedasız bir şekilde yeni akıllı telefonunu resmen tanıttı. HTC Hindistan web sitesinde yayınlanan HTC One E9s için firma herhangi bir açıklama yapmış değil.

HTC One E9s Teknik Özellikleri

HTC’nin yeni akıllı telefon modeli HTC One E9s, orta üst seviye bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan HTC One E9s, One E9 modeline yer alan 1080p ekran yerine 720p ekrana sahip.

1.5 GHz sekiz çekirdekli MediaTek MT6752M işlemci kullanan HTC One E9s, 2 GB RAM ve 16 GB arttırabilir dahili hafızaya sahip. 2600 mAh bataryadan gücünü alan HTC One E9s, 13 Megapiksel ana kamera ve Ultrapixel ön kameraya sahip.

3 farklı renk seçeneği bulunan HTC One E9s, 7.6 mm kalınlığında ve 165 gram ağırlığında. Modelin One E9 modelinden daha ağır olduğu da gözlerden kaçmıyor. Android 5.0 Lollipop üzerinde Sense 7 arayüzü ile çalışan modelin fiyatı ve diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.