okey oyna

Hoverwatch İle İşyeri Bilgi Güvenliğinizi Sağlayın

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak bilgi güvenliğinin sağlanması günümüzde çok zor bir hale gelmiştir.

İşverenler için bilgi güvenliğinin sağlanması ve bilgi sızdırılmasının önüne geçilmesi için özel yazılım şirketleri ile devasa ücretlere anlaşmalar yapılmaktadır. Hoverwatch bu konuda işverenlere büyük kolaylık sağlıyor ve çok düşük ücretler karşılığında şirket çalışanlarının bilgi sızdırmasının önüne geçmektedir. Çalışanlarınızın telefonlarına yükleyeceğiniz uygulama ile hedef kişinin arama kayıtlarına, aradığı numaralara, mesaj kayıtlarına ulaşabilir, whatsapp takibi, Messenger takibi, viber takibi yapabilir ve iletişim kurduğu tüm kişilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Şirket bilgilerinin dışarı çıkarılması veya şirket bilgilerinin sızdırılmasının önüne geçmenizi sağlayacak olan casus yazılım dünya genelinde 1.5 milyon kişi tarafından kullanılırken bu kullanıcıların büyük çoğunluğunu şirketler ve işverenler oluşturmaktadır.

Android, IOS, Windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan ve kurulumu yapıldığı andan itibaren kendini profesyonel bir şekilde gizleyen casus yazılım ile şirket çalışanlarının yalnızca telefonlarını değil, kullanmış oldukları tabletleri, diz üstü bilgisayarlarını, masa üstü bilgisayarlarını takip edebiliyorsunuz. Mesajlaşma programlarını, uygulamalarını kolayca takip edebileceğiniz casus yazılım ile çalışanların elektronik posta adreslerini de takip edebiliyorsunuz. Bilgi sızdırılmasının önüne geçebilmek amacıyla elektronik posta adreslerini ve şifrelerini izleyebileceğiniz casus yazılım ile gönderilen e – postaları, alınan e – postaları anlık olarak görebilir veya geçmişe yönelik olarak araştırabilirsiniz.

Sosyal Medya Takibi

Çalışanlarınızın bilgi sızdırmasının önüne geçebilmek için alabileceğiniz tedbirlerden biri olan olan casus yazılım ile hedef kişilerin telefon, tablet ve bilgisayarlarında yer alan sosyal medya uygulamalarını kontrol edebilir, takip edebilir ve dilediğinizde pasif olarak izleyici konumunda kalabilir veya dilediğiniz zaman aktif olarak sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarının içinde yer alan mesajlaşma programları ile kimler ile mesajlaştıklarını görebilir, bu programlar ile yapılan mesajlaşmaların geçmişine ulaşabilir, kayıt altına alabilir veya ekran görüntüsü alarak kısmi olarak verileri kaydedebilirsiniz.

Gizli Modda Çevrim İçi Kullanım

Casus yazılım uygulaması olan hoverwatch ile hedef kişilerin mobil uygulamalarını yakından takip edebilirsiniz. Mesajlaşma uygulamaları olan Whatsapp takibi, Messenger takibi, viber takibi yapabilir, kimler ile mesajlaştıklarını gizli modda çevrim içi olarak takip edebilir ve hedef kişinin telefonunda, tabletinde çevrim içi olarak anlık izleme yapabilirsiniz. Tamamen güvenilir bir program olan casus yazılım ile hiçbir şekilde fark edilmeden izleme ve veri kaydı yapabiliyorsunuz. Uzun yıllara dayanan geliştirme sürecinde casus yazılımın kendini profesyonel bir şekilde gizlemesi sağlanmıştır. Kurulum sonrasında uygulama içine veya dosya içine kendini gizleyen casus yazılımı gönül rahatlığı ile işyerinizde kullanabilir, çalışanlarınızı yakından takip edebilirsiniz.

Casus Yazılımı Kimler Kullanabilir ?

Profesyonel bir casus yazılım olan Hoverwatch uygulamasını herkes kullanabilir. Hedef kişileri izlemek için kullanılan bu uygulamayı dünya genelinde çocuklarının siber güvenliğini sağlamak, kötü niyetli kişilerden ve internetin kötü yazılımlarından korumak isteyen ebeveynler çoğunluk olarak kullanmaktadır. Çocuklarının whatsapp takip ve internet tarama geçmişleri ile güvenliklerini sağlamak isteyen anne ve babalar bu uygulamayı kullanmaktadır. Ebeveynlerin dışında çok fazla kullanan ikinci grup işverenlerdir. Şirket sahipleri ve işverenler hem şirket güvenliğini sağlamak hem de bilgi sızdırılmasının önüne geçmek için bu uygulamayı kullanıyorlar. Şirket geleceğini korumak ve geliştirilen ürünün bilgilerinin korunmasını sağlamak adına tedbir amaçlı olarak kullanılan bu program ile çalışanları anlık olarak takip edebilir ve şirketinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Casus yazılımı kullanan üçüncü grup ise kıskanç sevgililer ve karı kocalardır. Eşlerinin ve sevgililerinin görüştüğü kişileri takip etmek ve sadakatlarını test etmek isteyen kişiler casus telefon takip uygulamasını kullanmaktadır.

Okey Oyna
 206 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir