okey oyna

Hometech HT Book 14B İncelemesi

Hometech firmasının uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarı HT Book 14B modelinin incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

Hometech HT Book 14B incelememizde uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar modellerine ilgi duyanlara rehber olmayı amaçlıyoruz.

Hometech HT Book 14B Özellikleri

HT Book 14B modeli uygun fiyatı nedeniyle malzeme seçiminde de bu fiyata uygun seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Plastik kasaya sahip olan HT Book 14B, 14 inçlik ekrana ve ince profile sahip. 20.5 mm incelikteki bu notebook, 1.295 gram ağırlığı ile dikkat çekiyor.

14 inçlik bu ekranın mat yapıya sahip olduğunu belirtelim. Yine de ciddi bir performans beklememelisiniz. Çünkü matlık seviyesi pek de beklenen seviyede olmayabilir. Bunun dışında gayet yeterli bir HD ekran deneyimi sunuyor.

Donanım tarafında ise makul seviyede bir sistem karşımıza çıkmakta. 1.83 GHz saat hızına sahip dört çekirdekli Intel Atom işlemcisinden gücünü alan cihaz, yine günlük işler için makul bir performans sunuyor diyebiliriz. Notebook’un dahili hafızası 32 GB. SD kart ile bu hafıza 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Dahili hafıza kısmında HT Book 14B modelinin iyi bir noktada olmadığını söyleyebiliriz. Böyle bir dizüstü bilgisayarda biraz daha fiyat farkı ile daha yüksek bir hafıza olmasını isterdik. Cihazda 2 GB RAM mevcut.

Notebook’ta 0.3 MP ön kamera, Bluetooth, Wi-Fi ve ethernet girişleri yer alıyor. Bağlantı çıkışları olarak, ekranı yansıtabilmek için Mini HDMI, 3.5 mm jak girişi, iki adet USB 3.0 girişi ve SATA 2.0 girişleri mevcut.

Cihazın 10.000 mAh batarya ile 5 saate kadar kullanım süresi sunuyor.

Hometech HT Book 14B Fiyatı

Dizüstü bilgisayarın satış fiyatı 900 TL.

Okey Oyna
 477 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir