okey oyna

Hızlı-Kaliteli Arçelik Servisi ve Pratik Çözümler

Yıların bilgi birikimi ve tecrübesiyle Ataşehir Arçelik Servisi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız sizlere sağlıklı ve kaliteli bir servis imkânı sunmaktır. Bir birinden yetenekli deney ve tecrübeye sahip personellerimizle amaçlarımız doğrultusunda sizlere hizmet vermeyi tercih etmekteyiz. Arçelik marka beyaz eşyalarınız usta eller tarafından itina ile bakım ve onarımı yapılmaktadır. Servisimiz makinenizin sorununu yerinde teşhis ederek ilk tedaviyi uygulamaktadır. Sonrasında sizlerin değerli görüşleri alınır. Vereceğiniz onay ile işleme devam edilir.

Biz istiyoruz ki buzdolabınızda yer alan gıdalarınız bozulmadan sağlıklı olarak muhafaza edilsin, istiyoruz ki derin dondurucunuzda bulunan etleriniz sağlıklı korunsun. Kısacası biz diyoruz ki müşterimiz Arçelik markasının konforunu sağlıklı yaşasın. En küçük sorununuzda bizlere ulaşarak servis talebinde bulunun. Acıbadem Arçelik Servisi online olarak da hizmet verir. Sizlerde internet üzerinden servis talebinde bulunabilirsiniz. Sorununuz doğru, hızlı, kaliteli ve pratik olarak tarafımızdan çözülür. Beyaz eşyalarınız olduğu yerde parçaları değiştirilir.

Tüm bunlar sizlere hizmet vermeyi borç bilen servis personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Servis ağımız sürekli gelişiyor. Bunda en büyük katkı siz müşterilerimizin bizlere verdiği özgüvendir. Bu nedenle sizlerin varlığı bizim için çok önemlidir. Ve o güzel yorumlarınız ufkumuzu aydınlatmaya, yolumuzu açmaya devam edecektir. Sizlere vereceğimiz hizmet beyaz eşyalarınızın her türlü bakım onarım ve montajında uygun fiyat garantisi, orijinal yedek parça değişimi Göztepe Arçelik Servisi tarafından sağlanır.

 244 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir