HITMAN Serisinin Adı Değişiyor

HITMAN

Çok sevilen gizlilik oyunu HITMAN serisinin adı 26 Ocak tarihinden itibaren resmi olarak değişiyor.

HITMAN Serisinin Adı Değişiyor

2017’de çıkış yapan HITMAN 1 oyunu farklı bir yapıya büründü ve bölümleri ayrı ayrı olarak yayınlandı. Oyun dünyasında eleştirilen yapımcı IO Interactive firması serinin sonraki oyunlarında bu sistemi değiştirdi. Şirket şimdi de Hitman üçlemesinin bir arada olmasına imkan sunan bir isim değişikliğine gidiyor.

HITMAN’ın Yeni Adı: HITMAN World of Assassination

IO Interactive firması paylaştığı blog yazısı ile HITMAN 3 oyununun yeni adını açıkladı. 26 Ocak 2023’ten itibaren seri HITMAN World of Assassination olarak isimlendirilecek. Ayrıca tüm platformlardaki HITMAN 3 sahiplerine de ücretsiz sunulacak. Firma yaptığı açıklamada yeni isimle birlikte üçlemenin ilk iki oyununun da yeni versiyona ücretsiz olarak ekleneceğini belirtti.

Bu tarihten sonra HITMAN World of Assassination seriyi oynayabilmek için tek seçenek olacak. IO Interactive’in yaptığı açıklama aşağıda.

IO Interactive’in Yaptığı Açıklama

“Yeni oyuncular için satın alma deneyimini önemli ölçüde kolaylaştırıyoruz. HITMAN World of Assassination’ı oynamaya başlamak için şu anda tek seçenek olacak. Temel olarak bu değişiklikler tüm yeni oyuncuların ve mevcut HITMAN 3 sahiplerinin aynı içeriğe sahip olacağı anlamına geliyor.”

HITMAN Üçlemesindeki 21 Görev Yeni Oyunda Olacak

Bu durum HITMAN üçlemesindeki 21 ayrı görevin hepsinin yeni isimli versiyonda yer alacağı anlamına geliyor. Ancak HITMAN 2 ve HITMAN 3 oyunundaki ek paket içeriklerine ulaşabilmek için HITMAN World of Assassination Deluxe Pack’i satın almak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir