Her Siteyi Açan Ücretsiz VPN Programı – Psiphon

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan psiphon internete özgür bir şekilde erişmenize yardımcı olur. İnternete yavaş erişim sağladığınız dönemlerde veya engellenen sitelere girmek istediğiniz zamanlarda psiphon ile bu sınırları anında aşabilirsiniz. Güvenilir şekilde internete giriş yapmanızı sağlayacak uygulama aynı zamanda internette eskiye nazaran daha hızlı dolaşmanıza imkan tanır.

Uygulamada istatistik takibi üzerinden ne kadar trafik kullandığınızı anında görebilir, dilediğiniz her an tek tuşla bağlantıyı kurabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın ücretsiz versiyonunun yanı sıra ücretli versiyonu da bulunur. Bu versiyon üzerinden uygulamayı reklamsız bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Her türlü mobil cihazla uyumlu olacak psiphon küçük yapısıyla yer kaplamayacak uygulamalar arasındadır.

Uygulama üzerinden tek tuşla dilediğiniz her an bağlantıyı kurabilir, dilediğiniz her an VPN bağlantısını kapatabilirsiniz. Üstelik çok hızlı bir şekilde ülke değişimi yaparak, yeni ülke seçimini yapabilme hakkı tanıyacak bir seçenektir. Özellikle internete özgür bir şekilde bağlanmakta zorluk çekiyorsanız ve internetin yavaşlığı can sıkıcı bir hale gelmeye başladıysa psiphon uygun bir seçenek olacaktır. Daha farklı VPN uygulamalarını görmek istiyorsanız indir geek sitesine bakabilirsiniz.

Psiphon indirme sayfası – https://indirgeek.com/psiphon/

 645 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir