Hediyelik Meyve Sepetleri

Sevdiklerinize anlamlı hediye vermenin yollarından bir tanesi de, farklı tarzda ve sürpriz hediyeler vermektir. Meyve sepetleri, farklı tasarımlara sahiptir. Sevdiklerinize farklı hediye vermenin yollarından bir tanesi olan bu tasarımlar, özenle hazırlanır.

meyve-sepeti

Farklı ve değişik tasarımlara sahip hediyeler, her zaman için insanların ilgisini çeker. Bu tür hediyeleri özel günlerde sevdiklerinize almak, onlara sevginizi göstermenin yollarından bir tanesidir.

Meyve Sepeti Tasarımları

Üzeri çilekler ile süslenmiş olan bu sepeti, yılbaşlarında ya da özel günlerde, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Meyve sepetleri, meyve süslemelerinin yanı sıra, diğer süslemeleri de içinde barındırır. Yapraklar ve çikolata taneleri ile de farklı tasarımlara imza atılabilir.

Sunny tarzı meyve süslemesi ise güneşi simgeler. Üzerindeki çubuklar üzerine takılmış çikolata parçaları, güneşin ışınlarını temsil eder. Farklı ve özgün bir tasarıma sahip olan bu sepeti, doğum gününde arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Üzerindeki birçok meyve ile Tiara sepeti, adeta meyve bahçesini andırıyor. Portakal dilimleri, çilek parçaları, kalp şeklinde elma ve üzüm taneleri ile muhteşem meyve şölenini yaşayın.

Ortalam 5 ya da 7 kişilik olan Stars sepeti; kiwi, elma, portakal ve elmadan oluşuyor. Bunun yanı sıra, çilek ve çikolata parçaları ile de süsleme tamamlanmış. Sepetin rengi de meyve parçaları ile de uyum sağlıyor.

Sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebileceğiniz, farklı tasarımlara sahip olan sepetlerin fiyatları hakkında bilgi almak için; http://www.fruitflowers.com.tr/kategori/meyve-sepeti-cicekleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir