Hazel Bebek Oyunu Oynamak mı İstediniz

Evde küçük çocukları olanlar bilirler ki okullar tatil olduğu andan itibaren bilgisayar onların eline geçer ve istedikleri oyunları oynamak isterler. Hal böyle olunca biz ebeveynler olarak onların hangi oyunları oynadıkları ve doğru seçimler yapmaları konusunda onlara öncü oluruz. Bu yazımızda yeni çıkan “Hazel bebek oyunları” hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle şunu söylemek gerekiyorki çocuklarımızın yaşlarına uygun oyunlar oynaması onların sağlıklı gelişimleri ve psikolojileri için çok önem arz ediyor.

Bilgisayar ile çok fazla ilgilenmiyorsanız doğal olarak internetteki oyunları da bilmiyorsunuzdur. Şunu söyleyelim internette her oyun çocuğunuz için uygun özelliklerde olmayabilir hatta olmaz. Onlar için güzel oyunları bulabilmeli ve önlerine sunmalısınız. Bu oyunlardan bizim size tavsiyede bulunacağımız oyun “Hazel bebek” olacak. Sebebine gelince çünkü bu oyunda çocuğunuz hem eğleniyor hemde öğreniyor. Yani eğitici yönünün eğlence yönünden daha baskın olduğunu söylemek istiyoruz. Hazel bebek her oyununda bir şeyler öğretmeye çalışıyor bunu yaparken de çocukları eğlendiriyor. Hazel bebek oyunları genel olarak aile yaşantısını konu alıyor. Ne yapmanın iyi neyinde kötü neticeler verdiği üzerine bilgiler sunan oyunda, Hazel bebek sizin ona yardımcı olmanıza göre gülüyor ve mutlu oluyor yada tam tersi oluyor. Onu mutlu edemezseniz oyun sona eriyor.

Hazel bebek oyunu , hepsini tam olarak sayamasak da birçok versiyonu ile oyunlar1 içerisinde yerini almış durumda. Hatta Hazel bebek için özel bir kategori dahi oluşturulmuş. Bazı oyunları şu şekilde sıralayalım; Hazel bebek kardeşine bakıyor, Hazel bebek uçurtma uçuruyor, Hazel bebek çiftlikte, Hazel bebek hasta, Hazel bebek öğrenci gibi birçok oyunu mevcut. Oyunların çoğunu mouse ile oynayabiliyorsunuz, bu ise oyunun oynama kalitesini arttırıyor ve oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Hemen oyunlar1’e giriş yapın ve Hazel bebek oyunları kategorisi altında bir oyun seçmekle eğlenceye başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.