Adet döngüsü düzenli olan bayanlarda bebeğin yumurtlama dönemini hesaplamak çok kolaydır. Sizlerin son adet gününüzü eğer biliyorsanız gün ve ay şeklinde bunu bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden de gebelik hesaplama sistemini kullanarak acaba ne kadar süredir hamileyim sorusuna çok kolay yanıt alacaksınız.

Tüm anne adaylarının ihtiyacı olan hamilelik takvimleri bu süreçte yardımcı olabilir. Son zamanlarda hamilelik hesaplama dışında bebeklerin cinsiyetlerini belirlemek için çok kolay yöntemler kullanılır. Bu süreçte sizlerin bebek doğum tarihini bile belirleyen sistemleri sağlayacağız. Hanımların Regli dönem aralıkları ve bu durumu düzenli yaşayıp yaşamadıkları kadın doğum tarafından araştırılmalıdır. Doğacak bebeğinizin kaç kiloda olduğunu da hesaplamak için yeni formüller üretildi. Ayrıca hamile kalmak için sizlere en uygun olan günleri de kontrol edebilirsiniz. Gebe kalma dönem aralıklarını belirlememiz için hamilelikten önceki ilk aylardaki özel gün tarihini doğru belirtmeniz gerekir.

Bebeklerin vücut gelişimini takip etmeye başladığınız andan itibaren doktor kontrollerini düzenli yaptırmak gerekir. Bayanların hamile kaldıkları dönemde vücut yapısı değişiyor. Bu dönemde çok fazla öksürük problemi yaşayan bayanlar kilo alıyor. Hamile olan anne adaylarının mutlaka düzenli meyve ve su tüketmeleri gereklidir. Kendi sağlıklarını düşünen ve nasıl iyi hamilelik süreci geçiririm diyenlere özel sitemizde detaylı açıklamalar bulunmaktadır. Hanımların değişen vücut yapısı olacağından dolayı soğuk algınlığı gibi rutin hastalıklara da kapılmalardır çok normaldir.