Güvenlik konusu günümüzde çok fazla önem arz etmektedir. Şirketler, bir alanın, ürünün yetkisi olmayan kişilerce ulaşılmasını istemediği durumlarda güvenlik mühürlerine başvurmaktadır. Güvenlik mühürleri, güvenliği sağlama amaçlı kullanılan caydırıcı özelliği bulunan mühürlerdir.

Mühürlerin kullanımları oldukça kolaydır. Girilmesi istenmeyen bir alanda kullanıldığı gibi kontrol altında tutulmak istenen ürünlerde de kullanılabilir; ürüne, bölgeye sadece yetkili kişilerin ulaşımlarını sağlamakta kullanılabilir.

Güvenlik konusu çağımızda üzerinde fazlasıyla durulan bir konudur. Bir iş yaparken de güvenlik en üst seviyedeki öneme sahip konudur. İşi, ürünü, alanı güvende tutmak ise çaba istemektedir. Güvenlik mühürleri bu çabayı daha zahmetsiz hale getirmenizi sağlayacaktır.

Bu mühürler ile güvenliğin sağlanması gereken alanlara yapılma ihtimali olan istenmeyen girişler engellenmektedir. Kayış mühürler kullanıldığında bu giriş engellenemese bile yetkili kişinin girişten haberi olması sağlanır.

Güvenlik mühürleri sayesinde hem kapalı alan güvenliğini sağlanmaktadır hem de örneğin bir makinenin kullanılması istenen istenmeyen bölümün kullanıp kullanılmadığı da kontrol edilmektedir.

Göker Plast Güvenlik mühürlerinin gövdelerinin içinde paslanmaz çelik klipsler bulunmaktadır. Bu sayede yüksek güvenlik sağlanmaktadır. Ayrıca firma ismi ve 8 haneli birbirini izleyen seri numara baskısı yapıldığından size kolaylık sağlamaktadır.

Güvenlik Mühürleri pek çok sektörde güvenliği sağlamak, yetki dışı ulaşımı önlemek açısından kullanılmaktadır. Elektrik, su ve doğalgaz sayaçları, lojistik araçları ve depolama merkezleri, akaryakıt ve kimyasal sevkiyat tankerleri, nakit taşıma çuvalları ve banka ATM kasetleri, havayolu servis arabaları, posta idareleri, demiryolu yük taşıma vagonları, acil çıkış kapıları ve erişim izni olmayan giriş yapıları, askeri tesisler ve cephanelikler, gümrük müdürlükleri ve kapıları gibi sektörler mühürlerin kullanıldığı başlıca sektörlerdir.

1988 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren sektörünün öncülerinden Gökerplast olarak, “değerlerinizi korur” sloganıyla hareket etmekteyiz. Yerli pazarın tartışmasız lideri olarak hedefimiz güvenlik mühürleri kullanılan her sektörde aktif olmak, özgün, kaliteli ve yenilikçi ürünler ile sektörün gelişmesine fayda sağlamak ve “Made in Turkey” damgasını tüm dünyaya yaymaktır.

Siz de güvenlik mühürleri konusunda Gökerplast’a güvenin ve yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizin de değerlerinizi koruyalım.

SPONSOR İÇERİKTİR.