okey oyna

Güncel Teknoloji Portalı TCybers.Net

TCybers.Net, özellikle mobil platformlar başta olmak üzere takipçilerinin yaşadıkları problemler için yol göstermek için yazılar yazarak teknoloji içerikleri üreten ve teknoloji haberleri yazan bir platformdur. Kısacası teknoloji haberleri, oyun haberleri veya mobil haberler için bulabileceğiniz en ideal sitedir.

TCybers.Net Sitesinin Okuyucu Kitlesi Kimlerdir?

Teknoloji içerikleri üreten ve oyun haberleri yazan TCybers portalının okuyucu kitlesi her yaştan ve meslek grubundan insanları barındırır. Yeter ki teknolojiye meraklı ve teknolojiyi özgür bir şekilde kullanmayı hedefleyen kitleler olsunlar…

Teknoloji Portalı TCybers.Net Sitesinin Reklam Modelleri Nelerdir?

Teknoloji yazıları üreten bir portal olan TCybers.Net sitesinde birkaç tane reklam modeli vardır;

  • Link Alış-Verişi: Diğer adıyla Backlink olarak tanımlanabilen bu reklam modeli site içerisinde uygun görülen bir noktada site bağlantınızı içeren reklamınızın yayınlanmasını sağlar.
  • Tanıtım Yazısı: Güncel teknoloji portalı olan TCybers.Net üzerinden firmanızın, site, uygulama veya ürününüzün tanıtım yazısı yayımlanır.
  • Banner: TCybers.Net sitesi üzerinde belirli yerlerde banner reklamınızın yayınlanması şeklinde gerçekleşir.

Teknoloji İçerikleri Üreten TCybers.Net Sitesi Üzerinden Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Sitenin iletişim sayfasına girerek ya da resmi mail adreslerine ulaşarak yetkili biriyle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili kişi size ücretlendirme hakkında bilgi verecektir.

Reklam Hazırlama Yükümlülüğü

Reklam teklifi yapan firma kendi reklamlarının manşetlerini hazırlamak ile yükümlüdür. Reklamın hazırlanması sırasında site görünümünü bozmayacak, göz yormayacak ve argo kelimeler içermeyen bir reklam hazırlamanız gerekmektedir. Bu kurallara uymazsanız TCybers.Net sitesi reklam teklifinizi reddedebilir. Tanıtım yazılarınız sizinle iletişim kurulduktan sonra editörler tarafından hazırlanabilmektedir.

Reklam İçin İşlem Adımları Nelerdir?

Reklam verecek firma için işlem adımları şunlardır;

  • Teklif yapacak kişi ya da firmanın reklam modelini belirtmesi gerekir.
  • TCybers.Net sitesinin reklamınızın uygunluğunu belirlemesi
  • Reklamı yapılacak ürün, uygulama, site ya da unsurun incelenmesi
  • Verilecek reklamın manşetinin uygunluğunun belirlenmesi
  • Reklam veren firma ya da kişi ile şirket arasında detayların konuşulması

Verilen Reklam Neden Reddedilir?

Verdiğiniz reklam sitesi eğer +18 içerik üretiyorsa, yasalara aykırı işler yapıyor ya da dolandırıcılık yazılımlarına yönelik çalışmalar yapıyorsa reklam teklifiniz firma tarafından kabul edilmemektedir. Reklam politikası ve fiyatlardaki değişiklikler güncellenebilir. Tcybers.Net internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Okey Oyna
 2.038 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir