Bugün sizlere gelişmekte olan bir siteden bahsedeceğiz. Hemen hergün yeni bir site açılıyor ancak bu sitelerden çok azı ayakta kalabiliyor.
Sizlere tanıtacağımız site ise kaliteli içeriği ve farklı yazıları ile hızla gelişmekte ve büyümekte olan bir site. Bugün sizlere Teknovi’den bahsedeceğiz. Teknovi, güncel teknoloji haberlerini ve ürün inceleme videolarını paylaşan bir teknoloji sitesi. YouTube kanalı üzerinden teknolojik ürünlerin inceleme videolarını yayınlayan site, aynı zamanda internet sitelerinden de teknoloji gündemini yakından takip ediyor.

teknovi-1

Beş kişilik uzman editör kadrosu, profesyonel video çekim stüdyosu ile hem yazı tabanlı hem video tabanlı içerik yayını yapan Teknovi, kendi alanında gelişmekte olan siteler arasında sayılabilir. Sade arayüzü ile kolay bir kullanım deneyimi yaşatan sitede alışılmışın dışında ve rahatsız edici reklamlar yer almıyor. Son derece okunaklı ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan Teknovi, teknoloji haberlerinin yanı sıra Soru – Cevap ve Sistem Gereksinimleri gibi kategorilerde kullanıcıların akıllarındaki soru işaretlerini gidermeyi hedefliyor.

Sonuç itibariyle Teknovi bize göre kalabalık internet ortamında şans verilmesi gereken sitelerden bir tanesi. Umarız beğenirsiniz.