Bosch marka ürün kullanıcısıyım ve bugüne kadar yetkili servislerden aldığım kalitesiz hizmetler nedeniyle ürünümü kaybetmek üzereydim. Ne zaman sorun için kendilerini arasam bir şekilde bahana buluyor ve bu bahanelerin arkasına sığınarak teknik destek hizmeti de sunmak istemiyorlardı. Çok kez şikayet ettim ancak geri dönüş alamadım. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir de şansımı özel sektör servislerinden yana denemek istedim ve sanırım bu kez doğru karar verdim. Özel Bosch Servis Çiğli adresini belki duymuş ve bu firmadan hizmet almışsınızdır ancak ben tanıma konusunda biraz geç kalmışım ve bu geç kalmışlık da bana ürünümü kaybettiriyordu.

izmir-bosch-servis

Özel Bosch Servis Çiğli adresinden gelen ekipler, ürünüm ile yakından ilgilendi ve aynı ilgiyi bana da gösterdi diyebilirim. Güler yüzlü insanları seviyorum ve işini severek yapan bu insanların elinden harika bir hizmet aldım. An itibarıyla üründen çok daha yüksek verim alabiliyorum ve daha da önemlisi ürünümü nasıl daha doğru ve nasıl daha kusursuz bir şekilde kullanabileceğimi çok iyi biliyorum. Servis hizmetlerinden fazlasıyla memnun kaldım ve siz değerli dostlara da tavsiye etmek istedim. Tavsiyeme uyarsanız eğer sizler de uygun rakamlar ile kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Bosch markasına değer veren ve sorumluluk bilincini en iyi şekilde kazanmış olan deneyim sahibi ekibi ile fark yaratan bu özel servis firmasını sizler de ziyaret edebilirsiniz. Kalite ve deneyim ile tanışmak için online olarak taleplerinizi iletebilirsiniz ve bu talepleriniz sonrasında hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçiliyor ve gerekli destek de sunuluyor. Uzun süredir bu firmayı takip ediyor ve bu firmadan hizmet alıyorum, gerçekten yapılan işler ve sunulan hizmetler çok daha kusursuz.

Online Servis Talebi için ; www.boschservisizmir.org