Göz Alıcı Abiye Modelleri

Güzellik kadınların en çok önem verdikleri alandır. Bu nedenle uyumlu giyinmek, özel davetlerde şık abiye modelleri ile zarafet elde etmek adeta bir zorunluluktur. Renk, model, tarz seçeceğiniz modellere etkili olan kriterler arasında yer alıyor. Gelinlik havası verilen beyaz ya da krem modellerde straplez tasarımların yanı sıra kayık yaka tarzı ile tercih edilen küpürlü seçeneklerde bulunmaktadır. En çok tercih edilen modeller kımızı ve beyaz renk tasarımları olmaktadır. Pudra tonları çok zarif seçenekler olmakta, elbiselerin alt kısımları balık modeli olarak bayanların zarafetine zarafet katmaktadır. Kırmızı elbise modellerinin yaka kısımlarında kullanıan siyah tüller de hoş tasarımlar oluşturabiliyor.

kadin-abiye

Ürünler içerisinde elbiselerin arka kısmında hoş bir kuyruk olabiliyor, daha sade abiye seçenkleri için beyaz ışıltılı modeller tercih edilebiliyor. Üzerlerinde kullanılan tül detaylarda oldukça etkili tasarımlar oluşturmaktadır. Abiyelerin üst kısmından tamamen kaplayan dantel kullanımları şık, zarif seçimler olmaktadır. Ayrıca elbiselerin üst kıımlarında kullanılan parlak detaylarda şıklığınıza şıklık katacaktır.

Katılacağınız davete göre kısa ya da uzun modeller tercij edebilirsiniz. Kısa modeller daha sade davetler için idea olabilirken, göz alıcı davetler için topuklara kadar uzanan modeller tercih edilebilir. Kategori içerisinde basenlerden oturan altı kısmı da dar olan modeller çoğunlukta olsa da etek kısımları bol modellerde seçenekler içerisinde yer almaktadır. Bu alanda kendi tarzınıza ve bütçenize özel seçimler yapmak için https://www.sateen.com/abiye adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.