Google’dan Para Kazanma Uygulaması: Task Mate

Google Task Mate

Google gerçek para kazanma uygulaması Task Mate‘i duyurdu.

Google’dan Para Kazandıran Uygulama

Google, verilen görevleri tamamlayarak gerçek para kazanılabilen yeni uygulaması Task Mate’e resmiyet kazandırdı. Uygulama şimdilik yalnızca tek bir ülkede ve sınırlı sayıda kullanıcı tarafından test ediliyor.

Google Ödüllü Anketler isimli mobil uygulaması ile kullanıcılara, kendilerine gönderilen anketleri doldurmaları durumunda Google Play bakiyesi kazanma fırsatı sunan Google, şimdi de kullanıcıların banka hesaplarına yatacak gerçek paralar kazanmalarına imkan sağlayacak yeni bir uygulamayı kullanıma sundu.

Task Mate isimli mobil uygulama, kullanıcılara çeşitli görevler veriyor ve bu görevler karşılığında banka hesabına ya da dijital cüzdana ödeme yapabiliyor. Şimdilik beta aşamada olan Task Mate, Hindistan’daki sınırlı bir kullanıcı tarafından test edilebiliyor ve başarılı olunması durumunda tüm dünyada kullanıma sunulacaktır.

Google Task Mate İngilizce Tercüme İle Para Kazanma

Task Mate, kullanıcılara 2 farklı kategoride görevler veriyor. Bu görev gruplarından birincisi, oturduğunuz yerden tamamlayabileceğiniz sözlü kelime öbeği kaydetme ya da İngilizce bir kelime öbeğini yerel dile çevirme gibi görevler oluşturuyor.

İkinci kategorideki görevlerde ise bir mağazanın ya da restoranın fotoğrafını çekmek gibi sahaya çıkmanızı gerektiren görevler bulunuyor. Muhtemelen saha görevlerinin maddi karşılığı, evde tamamlayabileceğiniz görevlerden daha yüksek olacaktır.

Görevin Ücretini Beğenmezseniz Reddedebilirsiniz

Task Mate kullanıcıları, bir göreve başlamadan önce görevin maddi kazancını görüntüleyebilecek ve buna göre görevi kabul edecek ya da reddedecek. Uygulama tamamlanan görev sayısı, kullanıcı seviyesi, gözden geçirilen toplam görev sayısı gibi bilgileri de kaydedip kullanıcının görüntülemesine izin verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.