Google Play Store APK Nasıl İndirilir?

Google Play Store

Google Play Store APK, Android cihaz kullanıcılarının sıklıkla duyduğu ve karşılaştığı bir ifadedir. APK terimini Android cihaz kullanıcıları en az 1 kez duymuş olmalıdır. APK, Android Package Kit kelimelerinin kısaltılmış halidir. Android Package Kit ise Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte görevli olarak kullanılan bir formattır. Bir APK dosyası cihazınızda yükleme yapmanız için gerekli tüm ögeleri içerisinde barındırır. Google Play üzerinden herhangi bir uygulamayı cihazınıza indirip yüklediğiniz zaman APK dosyası da otomatik olarak indirilip cihaza yükleniyor. Google Store üzerinden APK dosyalarını doğrudan almanız mümkün. Aynı zamanda APK dosyalarını alternatif uygulama mağazalarından temin etmek de mümkün. APK dosyalarını kendiniz yükleyebilirsiniz. Herhangi bir APK dosyasını Android cihazınıza kopyalayarak yükleme yapabilirsiniz. Kendiniz yaptığınız elle yükleme şekline sideloading adı verilmektedir.

APK Dosyalarını Elle Yüklemenin Avantajları

APK dosyaları farklı şekillerde yüklenebilir. Kullanıcı tarafından elle yüklenen APK dosyaları ise kullanıcılara bazı avantajları sunuyor. Google Play Store APK indir (indirmek için tıklayın) ve elle yükleme yapmanın sağladığı avantajlara sende sahip ol. Kullandığınız cihaza APK dosyalarını kendiniz yüklerseniz öncelikle aşağıda yer alan avantajlara sahip olursunuz.

  • Uygulamalara daha önceden sahip olabilmek
  • Google Play üzerinde olmayan uygulamalara sahip olabilmek

Google Play Store APK, cihaza kullanıcı tarafından elle yüklendiği zaman yukarıda yer alan avantajları kullanıcıya sunar. Google uygulamaları güncellendiği zaman yeni güncellenmenin cihazınıza gelmesi biraz zaman alacaktır. Fakat kendiniz yükleme yaptığınız zaman yeni güncellemelere kısa sürede sahip olursunuz. Sideloading ile APK dosyalarını yüklediğiniz zaman Google Play üzerinde olmayan uygulamaları cihazınıza yükleyebilirsiniz. Fakat elle yükleme yapacağınız zaman APK dosyalarını indireceğiniz kaynağı doğru tercih etmelisiniz. Aksi takdirde cihazınızın veya uygulamanın zarar görmesine neden olabilirsiniz. Güvenilir yükleme işlemi için sizlere www.indirshop.com sitesini tavsiye ediyorum. Bu site APK dosyalarını güvenli bir şekilde indirmenize yardımcı olmaktadır.

Google Play Store APK Dosyası İndirme

Android cihazların olmazsa olmazı Google Play, dünya genelinde tercih ediliyor. Google Play üzerinde Android uygulamalar ve oyun geliştiricilerinin tüm ürünleri Android kullanıcılara sunuluyor. Google Play üzerinde bulunan uygulamalar kimi zaman kullanıcıların cihazına yüklenmiyor. Son sürümü almayan cihazlar yeni uygulamalardan veya oyunlardan faydalanamıyor. Bu nedenle APK dosyası olarak indirilen Google Play, uygulama ve oyunların indirilmesini sağlıyor. İndirilen APK dosyasında Google Play son sürümü bulunmalıdır. Google Play üzerinde ücretli ve ücretsiz pek çok uygulama, oyun bulunmaktadır. Kullanıcılar bu uygulama ve oyunlardan faydalanmak için Google Play indirmeli, son sürümü kullanmalıdır. Cihaza indirilen APK dosyası kurulduktan sonra kullanıcının bir adet Google hesabı açması gerekmektedir. Android cihaz kullanıcısı olarak Google Play Store APK indir ve dilediğin uygulamaya, oyuna sahip ol.

Android cihazınıza daha fazla oyun, program, uygulama veya APK indirmek istiyorsanız https://www.indirshop.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir