okey oyna

Google Pixelbook Tanıtıldı

Google düzenlediği etkinlikte 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı Pixelbook‘u tanıttı. Cihazın tüm detayları, çıkış tarihi ve satış fiyatı haberimizde.

Google Pixelbook düzenlenen etkinliğin dikkat çeken yıldızlarından birisi olmayı başardı. İnce ve şık tasarımı ile dikkat çeken cihaz şimdiden Macbook katili olarak kabul ediliyor. Peki Google Pixelbook’u bu kadar özel yapan şey ne?

Beklentinin aksine Google Pixelbook tasarım noktasında geleneksel laptop modellerinin çok dışına çıkmadı. Yine de tasarım hatları açısından Pixel akıllı telefonlar tarafından sağlanan odak noktasından güç alıyor ve cihazın ekranının arka yüzü adeta bir Pixel cep telefonuna benziyor.

Google Pixelbook Teknik Özellikleri

10 mm kalınlığa sahip olan 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar 0.997 kilogram ağırılığında. Yani 1 kg. bile değil. Notebook ile birlikte ayrıca yepyeni bir akıllı kalem olan Pixel Pen de tanıtıldı.

Donanım tarafında birden fazla seçenek bulunuyor. Intel işlemciler kullanacak olan Google Pixelbook için Core i5 veya Core i7 arasında seçim yapılabiliyor. Ayrıca dizüstü bilgisayarda 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı mevcut.

2 in 1 dediğimiz tablet ve dizüstü bilgisayar özelliklerini bir arada bulunduran ve premium yapısı ile dikkat çeken cihaz 12.3 inçlik Quad HD (1.440p) ekrana sahip.

Google Pixelbook’ta işletim sistemi olarak Chrome OS bulunuyor.

Google Pixelbook Çıkış Tarihi

Cihaz 31 Ekim’de satışa çıkacak.

Google Pixelbook Fiyatı

Google Pixelbook satış fiyatı 999 dolar olarak açıklandı.

 253 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir