Getmyads Sistemi Hakkında Merak Edilenler

Getmyads 2008 yılında 3 şirketin birleşmesiyle reklam sektörü üzerine kurulmuş olan bir affiliate marketing şirketidir.

Şirket 2008 ila 2011 yılları arasında kendi alanında çeşitli faaliyetlerde bulunmuş ardından 2011 ila 2015 yılları arasında şu an aktif olarak kullanıyor olduğumuz sistemi Premium olarak sunmuştur.Premium paket demek  herhangi birinin kayıt olamayacağı ve kurumsal şirket şartının arandığı bir sistemdir.2016 yılı içerisinde Getmyads şirketi devasa bir reform yaparak kendini halka açmış ve kişisel ortaklık sistemini kurarak herkesin sisteme dahil olabilme imkanını vermiştir.

Şirket şu an en hızlı büyüyen şirketler arasına girerken yaklaşık 650.000.000 tıklanma ile de değerini hızla yükseltmiştir.Rakamsal olarak 250.000’den fazla müşteriye sahip olup  ,  35 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır.Kurumsal bir şirket olarak bulunduğu alanda öncü olarak hızla yoluna devam etmektedir.

GETMYADS NASIL ÇALIŞIR ?

Getmyads şirketi reklam işi yaparak para kazanan bir şirkettir.Ve halka açılan şey ise kiminin tabiriyle 1 paket  kiminin tabiriyle 1 jetondur fakat biz bu yazımızda paket olarak kullanmayı tercih ediyoruz.

Sisteme en az 1 paketle dahil olabilirsiniz ve her paketin süresi hesabınıza yüklendikten sonra 600 gün boyunca geçerlidir.Her paket size günde yarısı kadar yani 0.50 cent getirir.2 paket 1$ , 50 paket ise size  günlük 25$ getirir.Paket sayınız arttıkca günlük yatan para miktarı da paket sayısının yarısı olacak şekilde doğru orantılı olarak artmaktadır.Maximum paket sınırı ise 1000’dir.Günlük hesabınıza yatan paranın yarısı çekilebilir alana , yarısıda paket alınabilir alana düşmektedir.Peki bunun anlamı nedir ? Şirket günlük yatan paranın yarısına sadece paket alımı için izin vermektedir ve her ne kadar kötü bir durum gibi gözüksede , şirketin bu şekilde kendini sağlama alması bizler açısından güven duygumuzun artmasına sebep olmaktadır.

Örneğin sizin 100 paketiniz varsa tarafınıza bir günün ardından 50$ yatar ve bu 50$’ın 25’i çekilebilir alana , 25’i ise paket alınabilir alana yatmaktadır.Siz şu anda 25$ çekebilirsiniz ya da her iki kısımda ki toplam para olan 50$’a yeni bir paket alarak 101 pakete ulaşabilirsiniz.Birçok kişi hiç para çekmeden 1000 pakete ulaşabilme hedefiyle ilerlemektedir.Çünkü 1000 pakete yani maximum sınıra ulaştığınızda aylık geliriniz 7500$’dır ve bu sayı için uzun süre sabretmeniz gerekecektir.

Üyelik başlangıcında sponsor kısmıyla karşılacaksınız ve sisteme  bir kişinin altına gelerek başlamak zorundasınız.Siz öyle yapmasanız dahi sistem sizi bir başkasının altına atacaktır.Peki ekip adımı verdiğimiz bu durum ne işe yarar.Sizin altınıza gelen herhangi bir kişi aldığı her paket başına size 6$ kazandırır.Örneğin ; altınıza 50 paketle başlayan bir kişi geldi.Size o kişinin hesabına 50 paket yüklenir yüklenmez hesabınıza 300$ yatar ve siz ister bu parayı çekebilir isterseniz de 6 paket daha alabilirsiniz.2’ dereceye kadar ekip yapabilirsiniz ki bu durumda saadet zinciri oluşumunu engellemeye yöneliktir.Yani sizin altınızın altı son sınırdır.

Ekip sizin hızla büyümenize ve daha hızlı hedeflerinize ulaşmanızı sağlar ve getmyads ile daha kısa sürede kazanmaya başlarsınız.

GETMYADS PARA ÇEKİMİ :

Getmyads şirketi çekim konusunda son derece saydam davranmıştır.Siz hangi bankaya istiyorsanız o bankaya çekim emri verebilirsiniz ki bu işlem 1 ila 2 hafta sürmektedir ve bu süre zarfı içinde çekim emri verdiğiniz paranız hesabınıza yatmaktadır.

Payeer hesabınız var ise çekim emri verdikten 1 ila 2 gün içinde paranız hesabınıza yatmaktadır fakat payeerde maximum çekim miktarı 300$’dır.O sebeple ilk başlarda payeeri tavsiye ediyoruz fakat ilerleyen zamanlarda payeer yetersiz kalacaktır.

Son olarak şirketin Şubat , 2017 yılında planladığı mastercard uygulaması ile sınırsız çekim ve istediğiniz sayıda çekim hakkı yani wallet sistemi gelecektir.Böylece para çekiminde bankalar nedeniyle yaşanan tüm sorunlar ortadan kalkacaktır.

GETMYADS DOLANDIRICI MIDIR ?

Getmyads şimdiye kadar yapmış oldukları ve kazandırdıklarıyla herkese güven vermiştir.Şirket kendine yönelik sorulan tüm sorulara belgelerle cevap vermiştir.Bugün halihazırda 3 türk müşteri temsilcisi alarak herhangi bir sorun anında ülkemizdeki herkese  hitap edebilmek adına çalışmaları hızlandırmıştır.

Birçok alanda kanıtlı olarak reklam işi yaptığı ispat edilmiş olup Türkiye geneli kurulmuş olan yurdun dört bir yanından  bu sistemden kazanan kişilerin olduğı 2 adet whatsapp grubu bulunmaktadır ve burada sadece gerçek kazananlar bulunmaktadır.Herkes bu gruplara girebilir ve bilgi alabilir tabiî ki de.Şirket yenilikler konusunda dediği ya da verdiği her sözü de bugüne kadar tutmuş ve arkasında durmuştur.

Detaylı anlatım için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: Get My Ads Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.