General Mobile GM 23 Tanıtıldı

General Mobile GM 23

General Mobile yeni akıllı telefonu GM 23 modelini resmi olarak tanıttı.

General Mobile GM 23 Özellikleri

Akıllı telefon sektöründeki rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Yarışı genelde Samsung ve Xiaomi gibi şirketler önde götürüyor. Yerli firmalar da yatırımlarına devam ediyor. General Mobile yeni cihazı General Mobile GM 23‘e resmiyet kazandırdı.

Ülkemizin en çok tercih edilen akıllı telefon şirketlerinden olan General Mobile’ın yeni cihazı GM 23 teknik özellikleri ve fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Genişletilmiş RAM özelliği ile 8 GB’a kadar RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile tüm uygulamalarınızı hızlı bir şekilde çalıştırmanıza imkan sunan GM 23 gücünü MediaTek Helio G37 işlemciden alıyor.

MediaTek HyperEngine 2.0 İle Kesintisiz Oyun Deneyimi

MediaTek HyperEngine 2.0 teknolojisinin sunduğu akıcı performans ile düşük güç tüketimi ile kesintisiz oyun deneyimi sunuluyor. Telefonun 50 MP kamerası 4’ü 1 arada piksel gruplama teknolojisi ile düşük ışık koşullarında da mükemmel renk doğruluğu ve yüksek kaliteli kareler sağlamak için özel olarak tasarlanmış.

Cihazın alan derinliği özelliği kullanıcılara daha net ve derinlikli portre fotoğraf deneyimi sunuyor. Geliştirilmiş gece modu özelliği de düşük ışıkta bile en iyi fotoğrafları çekmeyi sağlıyor.

Doğanın güzelliğinden ilham alarak tasarlanan akıllı telefon renkleri ile ve ipeksi bir his veren cam arka kapağı ile sizi ilk dokunuşta etkileyecektir. 6.52 inç HD Plus geniş ekranı ve 90 Hz ekran yenileme hızı ile cihaz akıcı bir deneyim sunuyor. Ayrıca tek bir şarj ile saatlerce kullanabilmeye imkan sağlayan 5.000 mAh bataryası ile de uzun bir kullanım süresi vadediyor.

General Mobile GM 23 Teknik Özellikleri

İşlemci: MediaTek Helio G37

RAM: 8 GB (artırılabilir)

Dahili Depolama: 128 GB

Ekran: 6.52 inç HD+, 90 Hz yenileme

Kamera: 50 MP ana kamera, 4’ü 1 arada piksel gruplama teknolojisi

Pil: 5.000 mAh, hızlı şarj desteği

General Mobile GM 23 Fiyatı

Akıllı telefon firmanın resmi internet sitesinde 5.199 TL fiyat etiketi ile satışa çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir