General Electric İle 7 Gün Hizmetinizdeyiz

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı servisi hizmeti veren firmamız, İstanbul’un her noktasına ulaşan geniş servis ağıyla en kaliteli hizmeti vermektedir.

general-electric-servis

Firmamız, yıllardır güvenilir personeli sayesinde General Electric servis hizmeti vermektedir. Tüm servis elemanlarımız, eğitim alan ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. İhtiyacınız olan her zaman yararlanabileceğiniz servis hizmeti ile, İstanbul’da kısa sürede adresinize gelerek gerekli desteği alabileceksiniz.

İletişim formundan ya da telefon numaralarımızdan ulaşarak, servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Tüm İstanbul’a Aynı Gün Servis

Tüm ilçe ve semtlerde haftanın her günü General Electric servisi veriyoruz. Personellerimiz, her model beyaz eşya konusunda eğitim almış olan elemanlardan oluşmuştur.

On binlerce müşterimizi mutlu edici bir hizmet veren ekibimiz, herkes için en ideal olan çözümleri üreterek gerekli servis desteğini sağlamaktadır.  İhtiyacınız olan her zaman beyaz eşyalarınızla ilgili rutin bakımlar, arıza tespitleri söz konusu olduğunda en kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Nitelikli Servis Elemanları

Personellerimiz en kısa sürede size gerekli olan hizmeti vermek için evinize ya da iş yerinize gelecektir.

Düzenli olarak eğitim alan ve servis hizmetleri ile ilgili kendini geliştiren firmamız, en ekonomik koşullarda arızalarınız için uygun çözümleri üretmektedir. Size yapmayacağı hiçbir şey için söz vermeyen ekibimiz, İstanbul’un en güvenilir firmasıdır.

Beyaz Eşyalarınızın Ömrünü Uzatın

Rutin servis hizmetimizle beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatarak beklenmedik anlarda sizi yarı yolda bırakmaması için önlem alabilirsiniz.

General Electric buzdolabı servisi için destek alabileceğiniz  deneyimli ekibimiz, her zaman size en hızlı hizmeti verirken, bütçenize de zarar vermeyecek şekilde bir fiyatlandırma politikası içindedir. Servis hizmetlerinde işçilik ve yedek parça garantisi veren ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.