Gelin Takı Setleri Nasıl Seçilmeli?

Düğün organizasyonu öncesinden çiftler her ufak detaya ayrıntılı bir şekilde gereken özeni göstermeye başlarlar. Takılar ise gelinlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Gelin paketi seçmeye sıra geldiği zaman çoğu gelin adayının kafası karışmaya başlayabilir. Gelin takı paketleri arasından seçim yapabilmek için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor.

pirlanta-yuzuk

En mutlu gününüzde size uygun bir takı paketi seçmek istiyorsanız ilk olarak gelinlik modelinizi ve makyajınızı göz önünde bulundurmanız gereklidir.

Düğünler için straplez gelinlik tercih eden gelin adayları omuzlarından aşağıya doğru dökülen dalgalı saçları ve sade makyajları ile pırlanta takı setlerini tercih edebilirler. Böylelikle bu özel ve mutlu günün tüm ışıltısı gelinlerin üzerinden dışarıya yansımaya başlar. Pırlantalar canlı ve enerjik bir görünüm için ideal paketlerdir.

Nostaljik Gelinler için Takı Setleri

Vintage ve nostaljik bir havayı dışarıya yansıtmak istiyorsanız takı setleri seçiminde biraz zorlanabilirsiniz. Çok fazla bu tür takı olmadığı için yapabileceğiniz en iyi seçim her zaman elmas setleri olacaktır. Yuvarlak kesilmiş ve eskitilmiş görünüm verilmiş olan gelin paketi seçeneklerine göz atarak kendinize şık bir vintage elmas seti satın alabilirsiniz.

Bu iki seçeneğin size göre olmadığını düşünüyorsanız tercihlerinizi inciden yana yapabilirsiniz. Zarif ve sempatik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız inci takılar sizler için ideal olacaktır. Gelin paketlerine göz atmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir