Games With Gold Ücretsiz Oyunlar

Games With Gold

Microsoft‘un Games With Gold programındaki 2022 yılı Kasım ayı ücretsiz oyunları açıklandı.

Games With Gold Kasım 2022 Ücretsiz Oyunlar

Microsoft oyun konsolu pazarındaki başarısını başlattığı abonelik hizmetleri ile sürdürmeye devam ediyor. Her ay servislerini yeni ücretsiz oyunlarla güncelleyen teknoloji devi kısa süre önce Kasım 2022 oyunlarını da açıkladı. Games With Gold Kasım 2002 ücretsiz oyunları belli oldu.

Microsoft şirketi Games With Gold programındaki Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Live Gold üyelerine özel Kasım 2022 ücretsiz oyunlarını açıkladı. Bu ay ücretsiz olan oyunlar Xbox One ve Xbox 360 oyun konsollarını kapsarken geriye dönük uyumluluk desteği ile Xbox Series S ve Xbox Series X kullanıcıları da bu oyunlardan mahrum kalmıyor.

Kasım Ayında 2 Ücretsiz Oyun Sunuluyor

Games With Gold programı kapsamında Kasım ayında 2 oyun sunuluyor. 1 Kasım ile 31 Kasım arasında Commandos 2: HD Remaster ve Praetorians, 16 Kasım ile 15 Aralık arasında da Dead End Job oyunu kullanıcılara sunuluyor.

Microsoft’un sunduğu yeni aile ve arkadaş planı ile Xbox Game Pass Ultimate aboneliği hesap sahibi dışında 4 kişi tarafından daha kullanabilecek. Bu abonelik ile Game Pass; konsolda, bilgisayarda ya da bulutta oynanabilecek. Ayrıca EA Play ve Xbox Live Gold’un tüm kataloğu da erişime açık olacak.

Paylaşımlı Profil Kullananların Aynı Ülkede Olması Gerekiyor

Yeni abonelik katmanı kullanıcıların 1 hesaptan Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını kullanmasına imkan sunuyor olsa da bazı kısıtlamalar da var. Microsoft firması paylaşımlı profil kullanan hesapların aynı ülkede yaşıyor olması gerektiğini açıkladı.

Xbox Game Pass Friends & Family planı zaman olarak da kısıtlı. Yani Xbox Game Pass Ultimate’in tüm özelliklerine 18 günlük, 12 günlük ya da 6 günlük sınırlamalarla erişilebiliyor. Detaylar aşağıda.

Xbox Game Pass Ultimate = 18 gün Friends & Family

Xbox Game Pass (Konsol) = 12 gün Friends & Family

Xbox Live Gold = 12 gün Friends & Family

EA Play = 6 gün Friends & Family

PC Game Pass = 12 gün Friends & Family

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir